2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷ هفته ت تموم میشه دو روز دیگه

میری توی هست هفته

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2731

فکر کنم هفت هفته رو تموم میکنی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

صدای قلبشو شنیدی؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
صدای قلبشو شنیدی؟

آره شنیدم

بهم گفته بودن مولاره. انقدر دکتر رادیولوژی عصبانی بود

گفتمن نمیدونم ینی چی هی میگن مولار مولار از کجاشون درمیارن

بچه هم تشکیل شده هم قلب داره😭😭 ولی پیر شدم بخدا تا برم بیام

خیر دو روز دیگه هفت هفته تموم میشه میری تو هشت هفته

بعد اون وقت ۲ روز دیگه که جمعه س میرم تو هشت هفته

جمعه به جمعه هفته هام تموم میشن؟ مثلا جمعه دیگه ۹ هفته؟

آره شنیدم بهم گفته بودن مولاره. انقدر دکتر رادیولوژی عصبانی بود گفتمن نمیدونم ینی چی هی میگن مولار ...

مولار؟؟؟؟ کاش جایی میرفتی که مهربون بودن اه دکتر عصبی ادمو استرسی میکنه

آره مولار میگفتن جنین نیست قلب نیست بافت اضافه داره رشد میکنه به جای جفت

واای منم هفته ششم هستم خیلی استرس دارم برای تشکیل قلب

واای منم هفته ششم هستم خیلی استرس دارم برای تشکیل قلب

عزیززم به سلامتی

بخدا نداشته باش، این ادا اطوارای جدید رو اصلا اهمیت نده. من سابقه سقط داشتم اگر نداشتم اصلا نمیترسیدم.

فقط جایی برو که دستگاهش خوب و پیشرفته باشه.

من جای بد رفتم نتونست ببینه.