2737
2734

منم باید برم ivf  هزینه هاش دولتی وخصوصی فرق داره کدوم شهری شما

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال باردار شدن مثل بارداریه معمولیه‌..فک کنم تا۳۵درصد

من تخمک کشی انجام دادم ولی کاشت هنوز نه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2731
احتمال باردار شدن مثل بارداریه معمولیه‌..فک کنم تا۳۵درصد من تخمک کشی انجام دادم ولی کاشت هنوز نه

عزیزم داروهاتون چقدرشدن

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

احتمالش حداکثر ۳۰ تا ۳۵ درصده هزینه هاشم فک کنم الان ۱۷ میلیون اینا باشه خیلی هم دردسر داره از همه بدتر یائسگی زودرس میاره ولی وقتی مجبور باشی چاره ی دیگه ای نداری 

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.
عزیزم داروهاتون چقدرشدن

عزیزم واقعا یادم نیس ولی بادفترچه تامین اجتماعی تقریبا سیصد چهارصدتومن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
عزیزم واقعا یادم نیس ولی بادفترچه تامین اجتماعی تقریبا سیصد چهارصدتومن

پس میگن خیلی گرونن'شماایرانی خریدید؟

2740
پس میگن خیلی گرونن'شماایرانی خریدید؟

فک کنم س مدل امپول واسم تجویز شد کلا فقط سینال اف رومیدونم ایرونی بود..ینی کلا دکترم سینال اف تجویز کرد..منم کلا چون اشنایی نداشتم همینو گرفتم..ک خداروشکر۱۹تاتخمک داشتم

فک کنم س مدل امپول واسم تجویز شد کلا فقط سینال اف رومیدونم ایرونی بود..ینی کلا دکترم سینال اف تجویز ...

خداراشکر الان چندتاجنین داری عزیرم'گریدشونو بهت گفتن؟

خداراشکر الان چندتاجنین داری عزیرم'گریدشونو بهت گفتن؟

۱۲تاجنین دارم ولی گریدشو بهم نگفتن

چهارماهه از تخمک کشیم میگذره..قرار بود دوماه پیش برم یهو امار کرونا وحشتناک شد نرفتم..انشاءالله ماه بعد میخوام برم😍😍

شمام قصد IVFدارین؟

احتمال باردار شدن مثل بارداریه معمولیه‌..فک کنم تا۳۵درصد من تخمک کشی انجام دادم ولی کاشت هنوز نه

انشالله که موفق بشیداگه انجام دادیدلطف کنیداینجا بگیدنتیجه چطورشد اهل کجایید‌ قیمتش چنده الان ای وی اف

2706