2733
2739
عنوان

بچهاااا کی تاحالاکاشت ای وی اف انجام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 41 پست
احتمالش حداکثر ۳۰ تا ۳۵ درصده هزینه هاشم فک کنم الان ۱۷ میلیون اینا باشه خیلی هم دردسر داره از همه ب ...

اره شنیدم دردسرش زیاده ولی حالاتوجوونیم انجام بدیم بعدپیرشدیم نگیم چرا نکردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که موفق بشیداگه انجام دادیدلطف کنیداینجا بگیدنتیجه چطورشد اهل کجایید‌ قیمتش چنده الان ای وی ...

عزیزم من یزد بیمارستان مادر.تخمک کشی انجام دادم ک شد دو وخورده ایی باهزینه فریز...البته ی طرح حمایتی داشتن ک ب شرایط مامیخورد..مثلن بچه اول وسن خانوم کمتر۴۰فکرکنم واین چیزا

چون یادم نمیمونه تاپیکو اینارو میگم..هزینه انتقالم اونموقع ک پرسیدم گفتن یک وخورده ایی میشه واسم..ولی اطلاع دقیقی ندارم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2742
انشالله که موفق بشیداگه انجام دادیدلطف کنیداینجا بگیدنتیجه چطورشد اهل کجایید‌ قیمتش چنده الان ای وی ...

هزینه ای وی اف ۹ میلیون و داروهاشم بستگی به بدنت داره  من تا الان نزدیک ۲ونیم داروهام شده و۵و۷۵۰ هزینه پانکچر وفعلا هزینه انتقالو فریز جنین مونده 

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪
عزیزم من یزد بیمارستان مادر.تخمک کشی انجام دادم ک شد دو وخورده ایی باهزینه فریز...البته ی طرح حمایتی ...

اها احتمالاقیمت دولتیشه چون هزینه اش بالابود پارسال شنیدم ۱۴ میلیون تقریبا امسال نمیدونم‌چقدشده

اها احتمالاقیمت دولتیشه چون هزینه اش بالابود پارسال شنیدم ۱۴ میلیون تقریبا امسال نمیدونم‌چقدشده

اونجام نرخو زده بود ۲۰میلیون..حالا نمیدونم واسه اون طرحه بود ک اینقد قیمتش پایین اومده بود یاچی

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
پانچکرچطوریه من دوتا بچه دارم میخوام این یکی پسربشه براهمین برم ای وی اف بلکه بگیره نتبجه بده

اولش میری پیش دکترت برات ازمایش این مینویسه بعدش برات دارو تجویز میکنه بیشترش امپول هستش بعد میری سونو تا دکترت ببینه چن تا تخمک داری وقت میده برا تخمک کشی .بعد روز عمل بیهوشت میکنن از طریق رحم تخمک هاتو از تخمدان هات بیرون میکشن بعد تو ازمایشگاه با اسپرم شوهرت لقاح میدن

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود... ❤️ خدایا شکرت بابت معجزه قشنگت 👪
2740
هزینه ای وی اف ۹ میلیون و داروهاشم بستگی به بدنت داره  من تا الان نزدیک ۲ونیم داروهام شده و۵و۷۵ ...

یعنی الان همجاقیمت همینقدره ؟شمامشکلتون نابارویه یا جنسیت بچه رومیخواییدتعیین کنید؟اولین باره انجام میدید؟

یعنی الان همجاقیمت همینقدره ؟شمامشکلتون نابارویه یا جنسیت بچه رومیخواییدتعیین کنید؟اولین باره انجام ...

فقط هزینه ای وی اف ۹ میلیون با داروهاش و فریز و... فک کنم ۱۲ یا بیشترهم بشه من بچه اولمه تعین جنسیت برا بچه اول نمیکنن

خوبه باز کمتره لااقل

اره قیمتش خوبه ما شهرستان هستیم و باید بریم تبریز هزینه راه و ازمایشات شوهرم هم خیلی شد نزدیک ۵ یا۶ بار ازمایش دادن

خوبه باز کمتره لااقل

نه عزیزم..فقط برای تعیین جنسیت ۵میلیون..اون مبلغ ای وی افم بهش اضافه میشه

2706