2737
2739
عنوان

امشب عروسی بودم.عروس اصلا قشنگ نشده بود.

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 115 پست
پیامبر اکرم فرمودند : هر کسی یک درهم در راه خدا بدهد ، خداوند هفصد حسنه برای او می نویسد. با پنج هزار تومن کار زیادی نمیشه کرد ولی میشه دل کسی رو شاد کرد ( هر چی کرمته، بگو بسم الله ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=953842 آقای زاهد مدیر سایت لطف کردن و تاپیک رو ثابت نگه داشتن .
من 2 سال پیش گریم رفتم راضی بودم ولی تو همون آرایشگاه جلوی چشم خودم یه عروس دیگه که ارایش خواسته بود بلایی سرش آورد من و خواهرم فقط دلداریش میدادیم بیچاره رو
صلح و آرامش از حقیقت بهتر است :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نسیم عقیلی عالیه..الته من شبنم نظیف رفتم ...عکسمو تو اینستاگرامش گذاشت همه می گفتن خیلی خوبه...زیاد تغییر نکردم..به نظرم شبنم نظیف طبیعی کار می کنه..مدل موهاش شاهکاره
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
2740