2737
2734
عنوان

مرکز ناباروری بیمارستان مهدیه تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 5624 بازدید | 45 پست
سلام عزیزم آره من میرم مهدیه،راضیم.دکترم دکتر شهرزاد زاده مدرسه منم6ساله منتظرم،یه سقطم داشتم نوب ...

سلام عزیزم، شما موفق شدین ivf انجام بدین؟ و از دکتر راضی بودین؟ میتونم بپرسم ذخیره اتون چند بوده؟

سلام عزیزم، شما موفق شدین ivf انجام بدین؟ و از دکتر راضی بودین؟ میتونم بپرسم ذخیره اتون چند بوده؟

سلام عزیزم

من iui شدم،الان 13 هفتمه

آره راضی بودم از دکترم

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من iui شدم،الان 13 هفتمه آره راضی بودم از دکترم

ای جان، مبارکه عزیزم، انشاءالله به سلامتی بغل بگیریش، من ذخیره ام خیلی پایینه، میخواستم ببینم دکتر میتونه برام کاری کنه، جایی دیگه رفتم،  با وجود دوز بالای  hmg نتیجه نگرفتم، یعنی بهم گفت باید از تخمک اهدایی استفاده کنی، دیگه گفتم بیام پیش دکتر مدرس، ولی هر چی مطبشون زنگ میزنم که نوبت بگیرم جواب نمیدن 

ای جان، مبارکه عزیزم، انشاءالله به سلامتی بغل بگیریش، من ذخیره ام خیلی پایینه، میخواستم ببینم دکتر م ...

قربونت عزیزم،ان شاءالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه

مطبشون وقت ویزیتاش خیلی دیر به دیره،چندین ماه تو نوبت موندن داره

بنظرم برو مهدیه

2728
قربونت عزیزم،ان شاءالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه مطبشون وقت ویزیتاش خیلی دیر به دیره،چندین ماه تو ...

آخه من دو سال پیش دو بار پیششون ویزیت شدم، ولی یادمه نوبتاش زود بود ☹ مهدیه خیلی دوره، ولی اگر چاره نباشه میرم دیگه 

عزيزم منم امروز بهم معرفي كردن كه برم مهديه  اما خب من٤٢سالمه واينكه دير ب ديرپريود ميشم ذخيره تخمدانم كمه واينكه بايد تخمك اهدايي بگيرم بيمارستان مهديه تخمك اهدايي هم دارن؟!البته من دفترچه بيمه هم ندارم آزاد حساب ميشه؟!

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
2738
زاد مدرس بهتره یا زهرا حیدری؟ 

جفتشون دکترم بودن 

زاده مدرس منو هیستروسکوپی کرد،حیدر منو iui کرد 

روی پرونده ها با هم کار میکنن

نگران نباش میری برات پرونده تشکیل میدن اول آره همه آزمایش سونو رو همونجا انجام میدن،تست اسپرم هم ا ...

سلام شما از آزمایشگاه راضی بودید خیلی ها میگن جواباش اشتباه من خودم آزمایش ذخیره تخمدان دادم اشتباه بود 

سلام شما از آزمایشگاه راضی بودید خیلی ها میگن جواباش اشتباه من خودم آزمایش ذخیره تخمدان دادم اشتباه ...

سلام اره راضی بودم از همه چیزش،خدا خیرشون بده

2706