2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شاءالله چند وقت اقدامی؟

من سه سال طبیعی اقدام کردم نشد رفتم رویان ...تنبلی تخمدان شدید دارم حالا دارم وزن کم میکنم تا ببینم خدا چی میخاد

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
2740
من سه سال طبیعی اقدام کردم نشد رفتم رویان ...تنبلی تخمدان شدید دارم حالا دارم وزن کم میکنم تا ببینم ...

هیچوقت نا امید نشو

من خودم 6ساله منتظرم یه سقطم داشتم،ولی ناامید نیستم

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

سلام عزیزم شما رفتی بیمارستان مهدیه من راستش چون دولتی هست میخام برم برای ناباروری

تقریبا 6سال منتظرم ولی نمیدونم از کجا بید شروع کنم ؟

همه ی روزا هستن نوبت دهیش چجویه؟

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
سلام عزیزم شما رفتی بیمارستان مهدیه من راستش چون دولتی هست میخام برم برای ناباروری  تقریبا 6سا ...

سلام عزیزم

آره من میرم مهدیه،راضیم.دکترم دکتر شهرزاد زاده مدرسه

منم6ساله منتظرم،یه سقطم داشتم

نوبت دهیش تلفنیه 55335400

از سایت بیمارستانم میتونی نوبت بگیری

سلام عزیزم آره من میرم مهدیه،راضیم.دکترم دکتر شهرزاد زاده مدرسه منم6ساله منتظرم،یه سقطم داشتم نوب ...

رفتی الان تشکیل پرونده دادن برات ؟و اگه آزمایش بخوان بگیرن مثلا اسپرم خود اونجا انجام میده دیگه؟

الان تعرفه خاصی برای iui یا ivf دارن؟

من شاغلم یعنی کلا برای بچه دار شدن رفتم سر کار که بتونم هزینه هاشو حداقل کمکی بکنم

هر وقت بخوام برم یه روز کامل و باید بزارم و مرخصی بگیرم درسته؟

ببخشید سوال زیاد پرسیدم ممنونتم که جواب دادی اینا همش تو ذهنمه و نمیدونستم باید از کی میپرسیدم

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
رفتی الان تشکیل پرونده دادن برات ؟و اگه آزمایش بخوان بگیرن مثلا اسپرم خود اونجا انجام میده دیگه؟ &n ...

نگران نباش

میری برات پرونده تشکیل میدن اول

آره همه آزمایش سونو رو همونجا انجام میدن،تست اسپرم هم انجام میدن،پاپ اسمیرم انجام میدن

Iui احتمال زیاد 1تومن،ivf احتمال زیاد 5 تومن که اگه سن خودت زیر 45سال باشه و ایرانی باشی و بچه نداشته باشی یا 1دونه بچه داشته باشی تخفیف 80% میدن

آره یکم طول میکشه ولی ساعت کاریشون تا 4بیشتر نیست

سوال دیگه ای هم داشتی بپرس

2706