2733
2739
عنوان

برای شب یلدا با وجود کرونا و قرنطینه برنامتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 86 پست

خوش بحالتون یه جوری خوش میگذرونین من هرجا هم برم بهم خوش نمی گذره کلا حوصله جمع رو ندارم اینجور مراسمها اصلا بهم خوش نمی گذره اگرم برم بخاطر بچم میرم مجبورا میرم اصلا حال و حوصله دور همی رو ندارم 

ایشالا سال دیگه😉

😔😔

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کوچیکتر بود حتما کاردستی میساختیم برای یلدا، بعد هدیه میداد به مادرم و داییش اما یه نوجوون سخت تر سر ...

من بینیم تازه عمل کردم نمیتونم بازی کنم. ولی اگر شرایط عادی بود یه بازی جدید میگرفتم باهم بازی میکردیم. اگر چیزی به ذهنت رسید به منم بگو لطفا. فیلمای چشم و گوش بسته، خوب بدجلف و تگزاس خیلی خنده دارن اگر ندیدین. 

خوش بحالتون یه جوری خوش میگذرونین من هرجا هم برم بهم خوش نمی گذره کلا حوصله جمع رو ندارم اینجور مراس ...

الان که اصلا دورهمی نیست دیگه. هممون باید تنها خوش بگذرونیم😐

خوش بحالتون یه جوری خوش میگذرونین من هرجا هم برم بهم خوش نمی گذره کلا حوصله جمع رو ندارم اینجور مراس ...

خب نمیشه نرین؟امسال هم دورهمی دارین ؟پس اوضاع کرونا خوبه برات تا حدی دورهمی و جمع ها کمتره 

نه به منم خوش نمی گذره، البته قرار بود مامبزرگ مو بیاریم خونه مون ،حوصله چندانی نداشتم اما بخاطر همین یکم انگیزه به خودم میدادم و راضی بودم،که الان خواهرزاده اینا مامانم قراره بیان خونمون ،دلم نمیخواد بیان و خوش نمی گذره بهم اینجوری... .حالم گرفته و یلدا هم خراب شد ... الان که میخونم همه خانوادگی جشن میگیرن و شاید براشون تکرار مکرراته اما دلم همین م میخواد ،گاهی تکرار زندگی هم خوب و قشنگه ،و اینو متوجه نمی شیم تا وقتی همین تکراری ها جاشو به ی چیز بدتر بده و ... حسرت همون و داشته باشیم خدای نکرده

[QUOTE=168682390]من بینیم تازه عمل کردم 

به سلامتی.چه جالب پسرامون همسنن پسر منم دهمه.ما پانتومیم و ضرب المثل بازی میکنیم.شاید نون شیرمالم با هم بپزیم پسرم عاشق درست کردن خمیره.ممنون بابت فیلمهای پیشنهادیتون.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2740
[QUOTE=168682390]من بینیم تازه عمل کردم  به سلامتی.چه جالب پسرامون همسنن پسر منم دهمه.ما پانتو ...

آررره. کدوم شهری شما؟ 

پانتومیمم خیلی خوبه. ما هم تو برناممون میذاریم حتما. 

خب نمیشه نرین؟امسال هم دورهمی دارین ؟پس اوضاع کرونا خوبه برات تا حدی دورهمی و جمع ها کمتره  نه ...

ما امسال جایی نمیریم بخاطر کرونا از پارسال خونه هیچکی نرفتم ولی سالهای پیش که رفتم همیشه از روی اجبار بود بخاطر بچم که تنهاست و حوصله اش سر میرفت ولی اصلا بهم خوش نمی گذشت خیلی وقتها از بچه داشتن پشیمونم چون بخاطر بچم مجبورم رفت و امد داشته باشم تا بچم حوصله اش سرنره از اون طرف خودم اصلا تو جمع بهم خوش نمی گذره کاش قبل بچه دار شدن با نینی سایت اشنا شده بودم میفهمیدم اونایی که بچه دارن مجبورا با اطرافیان ارتباط داشته باشن تا بچه حوصله اش سر نره من بخاطر بچم خیلیا رو تحمل میکنم اما بازم بچم افسرده است الان که کرونا اومده از بس خونه مونده افسرده تر شده عذاب وجدان دارم کاش کاش عقلم کار میکرد بچه دار نمیشدم چقدر سخته