2737
2734
عنوان

خدا خیلی به بچه ی ۱۴ ماه ام رحم کرد

416 بازدید | 30 پست

بچه ها الان داشتم ظرف میشستم پسرم اومد از کابینت ی چیزی برداشت من فکر کردم مثل همیشه ظرف های پلاستیکی برداشته نگو شیشه خالی خیارشور برداشته بود خلاصه منم مشغول و باباشم تو بالکن سیگار میکشید که ی دفعه صدای شکستن شیشه اومد و ما نفهمیدیم چطوری خودمونو بهش رسوندیم وقتی دیدمش داشت رو شیشه ها راه میرفت قلبم اومد تو دهنم.چند قدم رو شیشه ها راه رفت اما خدا خیلی رحم کرد و پاش خراش هم بر نداشت.خدا جون عاشقتم که مواظب کوچولوم بودی 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم معجزه رو ب چشمم دیدم امروز    خیلی تابلو هست بعضی وقتا

ینی معجزه بوده!

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
وای خدا رحم کرده منم پسرم تو این سنه نمیشه ازش چشم برداشت😭چند روز پیش از رو مبل افتاد خدا بهش رحم ...

خدا خودش حافظ و نگهدارشون باشه

یاد صحنه ای که داشت رو شیشه ها راه میرفت می افتم مو به تنم سیخ میشه

منم معجزه رو ب چشمم دیدم امروز    خیلی تابلو هست بعضی وقتا

به خدا شیشه پودر شده بود و پسرمم روش راه میرفت

جوری که بلندش کردم کف پاش پر از تیکه های شیشه بود اما پاش خراش هم برنداشت خدارو شکر

2738
به خدا شیشه پودر شده بود و پسرمم روش راه میرفت جوری که بلندش کردم کف پاش پر از تیکه های شیشه بود ام ...

وای میفهمتت انگار آب روآتیشه   بجه سالم باشه خداروشکر   مادرها خیلی مهربونن هیچ مادری درد بچه رونبینه حتی ی خار

خدا بهت رحم کرده  قفل کابینت کودک بگیر برای کابینتها و کشوها استفاده کن

گرفتم زدم اما زورش میرسه میکشه باز میکنه با بند کفش میبندم اما کابینت های تک در و نمیتونم ببندم

از نظر من بوده...خدا بهش رحم کرد شما ندیدی چطوری رو شیشه ها راه میرفت

عزیزم خداروشکر مواطبش باش

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706