2737
2739
عنوان

قرص سی لاکس

3287 بازدید | 20 پست

بچها باردارم یبوست شدید دارم دکتر برام تجویز کرد امروز یدونه خوردم فعلا تاثیر نداشته حالا روشو خوندم میگه تو دوران شیردهی و بارداری نخورید استرس گرفتم بچم چیزیش نشه😭😭

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍

نوشته بدون تجویز دکتر نخورید. مشکلی ندارن این قرصا گیاهیه نگران نباش چیزی نمیشه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس چطور دکتر براتون تجویزکرد ؟

نمیدونم بهش گفتم شکمم اصلا کار نمیکنه گف اینو کلا چهارتا دونه بخور روزی یدونه حالا روش نوشته نخورید تو بارداری

نوشته بدون تجویز دکتر نخورید. مشکلی ندارن این قرصا گیاهیه نگران نباش چیزی نمیشه

واقعا؟خیلی استرس دارم بدنم داره میلرزه هی میگم بچم طوریش نشه

2740
صبح بعد صبحونه

باید تا الان تاثیر میذاشت و شکمت کار میکرد.چیزای ملین میخوری

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

واسه  یبوست  سالاد کاهو با روغن  زیتون  بخور  

خاکشیر  بخور  پیاده روی کن  

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀
نگران بچمم هی میگم قرص روش تاثیر نزاره چیزیش شه خدایی نکرده😥

نه  چیزی نمیشه  

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀
برا جنین ضرر نداره؟؟؟

ن گیاهیه.شاید خیلی بی تحرکی که شکمت کار نمیکنه.انجیز بخیسون تو اب ولرم با ابش بخورش.روغن زیتون دو قاشق همینجوری بخور شکمت راه میافته

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706