2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم اصلا تسلیت نگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 27 پست
خب حق داری ولی فکر بد به دلت راه نده شاید اونا فکر میکنن حالت خوب نیس نمیخوان مزاحمت بشن

تماس بگیرن والا میدونند پست هام عکس پروفایلم و میدونم که میدونند

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تسلیت میگم بهت حتما خیلی زن مهربون ودوست داشتنی بودن وبرات مهم بودن  همجوار جد سادات باش ...

گفت نمیدونند من بهشون نگفتند ولی دیدم که وضعیت واتساپم را چک کردن ممنونم عزیزم از لطفت

2731
مطمئنی که خبر دارن؟ شاید زنگ زدن نبودی مثلا ..صبر کن حتما زنگ میزنن..نزدن هم بیشعوریشون رو ثابت کرد ...

نه بابا ما که خونم تلفن داره بعدش هم جایی نرفتم😑

2738

بعضیا شعور ندارن منم چندروز پیش داییمو از دست دادم خانواده عموم اینا هیچکدوم یه زنگ براتسلیت به مادرم نگفتن. درصورتیکه همون روز فوت داییم ظهرش خونه مابودن وقتی رفتن خبر فوت شنیدیم منم نگهداشتم سرفرصت بهشون بگم شما هروقت بخور بخور هست خودتونو میرسونید 

گفت نمیدونند من بهشون نگفتند ولی دیدم که وضعیت واتساپم را چک کردن ممنونم عزیزم از لطفت

عمو همسرم به رحمت خدا رفتن چند بار همسرم گفت کسی زنگ نزد تسلیت بگه گفتم حتما گرفتارن تازه چند مرتبه هم بهشون یاداوری کردم  چی بگم حق داری...

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.