2733
2739
عنوان

به شدت از دست شوهرم عصبیم

230 بازدید | 15 پست

من از صبح تا ۵.۳۰ سرکار بودم. وسایل یه سالاد ماکارونی سفارش دادم تا برسم خونه بیاد . ریحون و گوجه و پنیر و سیر و آبلیمو و ... داشت ... شوهرم گفت من خرید سوپریا رو می‌شورم.بعدم گفت همه رو شستم . منم دوش گرفتم اومدم ریحونها رو ضدعفونی کردم. میکس کردم‌. ماکارونی جوشوندم. یه دو ساعتی مشغول بودم. غذاهه خیلی زحمت داشت بچه ها... 

تموم که شد گذاشتم تو یخچال سرد شه‌ . دیدم تازه شوهرم میگه من بسته ماکارونی رو نشستم!! ‌. منم با اون دست آلوده که به بسته ماکارونی زدم ریحون برگ برگ کردم ریختم تو غذا. غذامم سرده حرارت ندیده. ... به یخچال دست زدم ‌ میوه خوردم.... 

رسما اون همه زحمتم حروم شد. غذام حروم شد. خستگی تو تنم موند

الانم که می بینم ناراحتم میگه سر یه غذا چرا اینجوری میکنی؟

نمی فهمه چقدر خستگی تو تنم مونده

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خسته نباشید کدبانو 😍

این همه زحمت کشیدین اوقاتتون رو تلخ نکنید ...

چیزی نمیشه انشالله ..اتفاقیه که افتاده بسپارین خود خدا نگهدارتون باشه💙

خود را چو یافتی همه عالم از آنِ توست ...🤍💫https://harfeto.timefriend.net/16405207560579
همیشه اینجوریه. گیج بازی در میاره  الآنم بهم میگه تو گیجی خب می‌پرسیدی!

وااای عزیزم چقد بزرگش میکنی بیخیال بابا با ی بار فراموش کردن ک چیزی نمیشه انقد وسواس نداشته باش برای ضد عفونی درسته خطرناکه ولی وسواس بودن استرس برای سیستم ایمنی بدتره

رفتم همبرگر خریدم روش نوشته بود ۱۰۰% گوسفندی! وقتی که خوردم فهمیدم منظورش با من بود🐑  
2740
اره اخه مواد غذایی با دست جابه جا نمیشن لیفتراک هست،دیگه انقدرم حساسیت به خرج نده خوردنی هارو بشور

خب اونی که از دیجی کالا برا من گذاشته تو بسته که دستش کثیف بوده شاید

تازه من خودم تو کارخونه ام همش با دست جابجا میشه 

کارتون ها با لیفتراکه

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive
این دفعه رو زیر سیبیلی رد کن.با یه بار کرونا نمیگیری

آخه شوهرم هم خیلی رو مخ بود کارش. بعدشم دید اینجوریه با آرامش برا خودش به غذای دیگه گرم کرد خورد. من عصبیم نمی‌خورم راحت خورد الآنم داره فیلم می بینهانگار من این همه زحمت کشیدم مهم نبوده

اها پس هیچی😅 بزارش ماکروفر گرم بشه بعد سردش کن

شوهرم رو با چی له کنم؟؟

بی شعور به غذای دیگه خورد انگار نه انگار