2737
2734
عنوان

بچه هابیاین درموردجاری

976 بازدید | 104 پست

بچه ها کیاازجاریاشون متنفرن ودلیل تنفرشون من خودم ب شخصه دوس دارم خفش کنم چون شوهرش کتکم زدخیلی ازش بدم اومده ازدوتاشون 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واه شوهرش کتکت زد؟ چرا زنده اس هنوز؟

برای زنش وبچش فک میکنه فقط اونابایدبیان خونه مادرشوهرم ب دروغم زنش گفته بودکه من بچشونوزدم مگه من دیونم بچه بزنم 

شوهرش با چ جراتی تورو کتک زد ؟!

باجرعتی که عزیزم شوهرم بی عرضس تازه همچی زدکه صورتم بخیه خورد۸ تا

2740
باید شوهرتو جر بدی که پشتت نبوده و اجازه داده برادرش کتکت بزنه ربطی به جاریت نداره ک

نبوده عزیزم ونیس هنوزکه هنوزه میادخونه مادرشوهرم میشینه مسخره میکنه پوزخندمیزنه 😢

من متنفر نیستم ولی با هم اندازه چند دنیا فرق داریم و متوجه نمیشن دخالت و مقایسه نکنن شما مشکل با جا ...

ن عزیزم فقط باجاریم البته شمادرس میگی شایدباشوهرم مشکل دارم چون اون پشتم نیس 

من ازش  بدم میاد دوس دارم با تبر گردنش رو بزنم.خخخیییلللییی خود شیفته اس.مغرور و متکبر.کارمند هم هست و فوق العاده بی سواد.سوال ازش میپرسن توش می مونه.عوضی ترین آدمی که تو عمرم دیدم.واسه تشیع یکی از فامیلاش رفتم ماه هفت بارداری بودم تو این وضع کرونا از این شهر به اون شهر ۴ساعت تو راه بودیم .حالا گفته اینم یه توک پا اومد و رفت.آشغال عوضی ازش متنفرم😤😤😤