2733
2734

من دوتا بچه دارم،شوهرم از اول ازدواجمون بداخلاق بود،عصبیم هس زیاد،ولی الان چندماهیه کاملا غیرقابل تحمل شده،خداروشکر فشار مالی روش نیس که بگین بخاطر شرایط اقتصادیه،هر روز تا شب چندبار اشکم درمیاد 

سعی میکنم سربه سرش نزارم کلا ولی واقعا خسته شدم

شماها چکار میکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بیشتر محبت کن و تو زندگیت تنوع بده

دکور  ظاهرت رفتارت با بچه ها عوض کن 

تاثیر داره تو روحیه ش

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2740
بهش بیشتر محبت کن و تو زندگیت تنوع بده دکور  ظاهرت رفتارت با بچه ها عوض کن  تاثیر داره ت ...

ازش بدم میومد بخاطر کنکایی که همیشه میزنه،الان دیگه متنفرمممم.فقط ظاهر حفظ میکنم ،حتی از نزدیکش بودن حالم بد میشه،همشم سر همه چی دعوا داره و فحشم میده

منم شوهرم عصبیه دیشب الکی شروع کرد به غرزدن انقدر گفت وگفت وگفت تازد یه لیوان شکست منم نمیتونستم تحمل کنم ازخونه زدم بیرون چندتاکوچه رفتم پیاده انقدر اشک ریختم تاسبک شدم برگشتم خونه بعداومدعذرخواهی کرد ولی خیلی ناراحتم ازاین اخلاقش