2733
2734
عنوان

خانمهایی که شوهراتون خیلی بداخلاقن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 22 پست
خب اقدامی هم تا حالا کردی در اعتراض به رفتارش، قهری چیزی؟

اره،قهر که میکنم مث همین نیم ساعت پیش،اومده مث غلدرا دستاش عقب مدل لاتی هس،میگه الان تو واسه مننن قیافه گرفتی؟!دوتا فحشم داد کوسن مبل انداخت روم رفت،بچه هام تازه خابیدن چیزی بش نگفتم فقط با نفرت نگاش کردم

میدونستم باز میخاد خودش تخلیه کنه دعوا درست کنه بزنتم

منم شوهرم عصبیه دیشب الکی شروع کرد به غرزدن انقدر گفت وگفت وگفت تازد یه لیوان شکست منم نمیتونستم تحم ...

اینم عذرخواهی میکنه ولی خیلییی زود بخاطر عذرخواهی که خودش کرده یه دعوا دیگه راه میندازه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم آخه بادوتابچه آدم چه گلی میتونه سرش بگیره؟ خیلی سخته خداهدایتشون کنه

هیچکاری نمیتونم بکنم،اینده بچه هام و ابروم برام خیلی مهمه،فقط میخام ببینم چجوری تحمل کنم

اره،قهر که میکنم مث همین نیم ساعت پیش،اومده مث غلدرا دستاش عقب مدل لاتی هس،میگه الان تو واسه مننن قی ...

خب قربونت بشم تا کی میخوای تحملش کنی؟ بچه هاتم گناه دارن تو این جو بزرگ بشن، این آدم نرمال نیست که، یه اختلالی داره قطعا، خودشیفته است احتمالا

خب قربونت بشم تا کی میخوای تحملش کنی؟ بچه هاتم گناه دارن تو این جو بزرگ بشن، این آدم نرمال نیست که، ...

تا هروقت بتونم😔کاش شرایط کرونایی نبود میتونستم برم کلاسی چیزی یکم ازش دور باشم،شبا کلا جدا میخابیم،انقدر سرد و بی روح زندگیم موندم توش😔

دعا کن واسم عزیزم

خدا کنه همیشه سالم و خوشبخت باشی

2738