2737
2734
عنوان

تو بارداری میشه لاغر شد.چطورئ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 54 پست

من ۷۱کیلو بودم باردارشدم فقط باید حواست به خورد وخوراکت باشه که ماهی بیشتر از دوکیلو اضافه نکنی معمولا سه ماه اول وزن اضاافه نمیکنی که بهتره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

چیزای سالم سبزیجات و میوه و لبنیات کم چرب بخوری وزن اضافه نمی کنی من بعد زایمان خودم هیچی اضافه نکرده بودم مواد قندی خیلی کم مصرف کن نون جو بخور 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس العمل شوهرجان چی بود 

هر دومون شوکه شدیم چون پسرم هنوز یکسالو هشت ماهشه..اما خوشحالیم..

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2731

وای مارال مبارکه❤منم کار دست خودم دادم عین خودتم نگرانم خیلی دور از جونت گوریل شم😂😂  چند هفته ای؟؟

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
وای مارال مبارکه❤منم کار دست خودم دادم عین خودتم نگرانم خیلی دور از جونت گوریل شم😂😂  چند هفته ...

تازه دیروز بیبی چک زدم دو بار دو تا خط افتاد قراره فردا بریم دکتر..ولی فک کنم چهار هفته

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
وای مارال مبارکه❤منم کار دست خودم دادم عین خودتم نگرانم خیلی دور از جونت گوریل شم😂😂  چند هفته ...

نترس منم همینجوریم..الان موندم چیکار کنم..تازه یه داروی لاغری گرفته بودم که دیگه نباید استفادش کنم..اوووووف

2740
تازه دیروز بیبی چک زدم دو بار دو تا خط افتاد قراره فردا بریم دکتر..ولی فک کنم چهار هفته

به سلامتی انشالله🥰

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
نترس منم همینجوریم..الان موندم چیکار کنم..تازه یه داروی لاغری گرفته بودم که دیگه نباید استفادش کنم.. ...

عین خودمی منم تازه شروع کرده بودم به رژیم گرفتن

عین خودمی منم تازه شروع کرده بودم به رژیم گرفتن

خخخخ..خدایا قربونت برم...خیلی سورپرایزم کرد...فک کنم خدا همینجوری تپلو گردالی دوستمون دار ه.که نمیخواد لاغر بشیم

خخخخ..خدایا قربونت برم...خیلی سورپرایزم کرد...فک کنم خدا همینجوری تپلو گردالی دوستمون دار ه.که نمیخو ...

اره والا😂من که خدا رحم کنه ۷۶ کیلو شدم چه شوم

اره والا😂من که خدا رحم کنه ۷۶ کیلو شدم چه شوم

منم امروز شدم ۷۴...همینجوریم دارم چاق میشم باشد که بترکم😅

منم امروز شدم ۷۴...همینجوریم دارم چاق میشم باشد که بترکم😅

دور از جون خدا خفه ت نکنه مردم از خنده🤣🤣🤣