2733
2739
عنوان

کرم دست بیول داشتی؟

1257 بازدید | 11 پست

سلام خانم خوشگلا،،من قبلا یه کرم دست بیول داشتم تیوپی فک کنم بادوم بود مطمئن نیستم خیلی بوی تندی داشت اصلا نمیشد تحمل کرد مخصوصا برای یکی مثل من که به بوحساسه،ولی خیلی دست رو لطیف میکرد،میخوام بدونم بقیه ی مدلاش هم همینقد بو دارن وبوی نامطبوع؟شماها داشتید نوعی ازاین برند رو که بونداشته باشه با بوی کم یاخوب داشته بوده باشه..مرسی که همراهی میکنید..🙏

وخدایے ڪہ بہ شدت ڪافیست ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی پرستارگلی ،شون تیوپی یاکاسه ای؟چه طعم با بویی بود ملایم بوده؟

خواهش میکنم قشنگم😘😘

نه کاسه ای به صرفه تره ...البته من چون پوستم خشکه مصرفم بالاست....برای کیف تیوپی بهتره خب.

من آواکادو و بادوم ش رو داشتم...چندین بار خریدم.

خیلی زود جذب پوست میشه و اصلا حس چربی اضافه روی پوستت نمیده،من خیلی راضیم عزیزم

2731
خواهش میکنم قشنگم😘😘 نه کاسه ای به صرفه تره ...البته من چون پوستم خشکه مصرفم بالاست....برای کیف تی ...

منم پوستم خشکه،بخصوص توی این دوران چون تندتند وخیلی زیاد دستمو میشورم دیگه دستکش رفشویی روهم بی خیال شدم وخیلی دستم خشک میشه منم زیاد میزنم.شما اینو به صورتتونم میزنید یعنی مال صورت هم هست ؟ببخشید زیادسوال میپرسم.من اینقد ب بو حساسم برای خرید هرلوازم آرایشی بهداشتی ای باید کلی تخقیق کنم وگرته باید چندباره خریدکنم تواین شرایط اقتصادی.همین کرم بیول رو باجاش انداختم سطل زباله.

منم پوستم خشکه،بخصوص توی این دوران چون تندتند وخیلی زیاد دستمو میشورم دیگه دستکش رفشویی روهم بی خیال ...

اولا اینو بگم چه ظرف شستنی چه لباس دستکش کنید حتما....بعدم تو هوای سرد که میرید بیرون بهتره دستکش نخی بپوشید که پوست دستتون از سرما ترک ترک نشه.

اره از همین به صورتمم میزنم،پارابن نداره....زود جذبم هست.

بیشتر کرم ابرسان میزنم صورتم.

بوشم اذیت کننده نیست ملایمه عزیزم😊😊😊

من داشتم خوب نبود، مارک شون رو دوست دارم آواکادو ش، مارک اردن هم مرطوب کننده هاش خیلی خوب و خوشبو هستن. 

جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
من داشتم خوب نبود، مارک شون رو دوست دارم آواکادو ش، مارک اردن هم مرطوب کننده هاش خیلی خوب و خوشبو هس ...

اره منم شون رو دوست دارم...مای کاسه ای هم خوبه....آدرا هم داشتم زیاد خوب نبود.

ولی بینشون شون بهتره

2740
اولا اینو بگم چه ظرف شستنی چه لباس دستکش کنید حتما....بعدم تو هوای سرد که میرید بیرون بهتره دستکش نخ ...

مرسی گلم .بله درسته ..من چون پوست دستم خیلی حساسه همیشه دستکش ظرفشویی میپوشم ،لباس ک بادست نمیشورم چون دست درد دارم نمیتونم،ولی الان دیگه چندماهه اینقد مایع دستشویی والکل زدم دیدم دیگه واسه دوتابشقاب اعصاب دستکش ندارم وِل کردم که خیلی خشک شد،،بیرونم که برم هم تابستون هم زمستون حتما دستکش میپوشم تابستون که صددرصده چون باکمترین آفتاب وگرما دستم میسوزه وقرمزمیشه وخارش میگیره..  .مرسی ازت..اگ برات مقدور بود کرم آبرسانت رو هم معرفی کن ..یه عالمه مرسی

مرسی گلم .بله درسته ..من چون پوست دستم خیلی حساسه همیشه دستکش ظرفشویی میپوشم ،لباس ک بادست نمیشورم چ ...

خواهش میکنم خوشگل خانوم🥰🥰

عکس نمیاد وگرنه عکسشم میفرستادم، ابرسانvoche(وچه) من میزنم عزیزم.(اینو بگم در موردش اول که در تیوپ رو باز میکنی کمی بو داره بعد میزنی رو دستت یا صورتت خیلییییییی زود جذب میشه دیگه بو نداره)

ابرسان الوعه ورا هم دارم(اونایی که شکلش شبیه برگ الوعه وراست)اونم خوبه بو نداره.

خیلی عالیه که بیرون رفتنی هم دستکش میزنی....البته تو تابستون اگه ضدافتاب بزنی رو دستت دیگه لازم نیست،چون قطعا دستکش تو تابستون اذیتت میکنه.

خواهش میکنم خوشگل خانوم🥰🥰 عکس نمیاد وگرنه عکسشم میفرستادم، ابرسانvoche(وچه) من میزنم عزیزم.(اینو ...

سلام آبرسان ووچه رو تعریفشو شنیدم .اون ژل آلوئه ورا هم خوبه پس..مرسی ازراهنمایی هات گلم 🙏