2733
2734
عنوان

سلام دارم جهیزیه مو جمع میکنم برگردم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میبرم اون که اولین کارمه اون ازاین چیزا ناراحت نمیشه که یامثلا آبروش بره اون تازنداییش رابطه داش ...

با این همه کثافت بازیش بازم باهاش موندی میدونم بخاطر بچه خود منم مادرم اما بعضیا لیاقت ندارن

با این همه کثافت بازیش بازم باهاش موندی میدونم بخاطر بچه خود منم مادرم اما بعضیا لیاقت ندارن

اره فقط به خاطر بچم موندم دیگه نمیتونم خستم به خدا

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
2731
اخه چجوری همه که اولش خوبن😢

خوب دقت کن گلم یه مدت قبل عقد باهم برین بیرون برین مشاور بعدش برا ازدواج برین جلو

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
گناه داره مراقبش باش

اره فقط فکرم این بچه هست دعاکنین برام که هم عذاب شوهرمو ببینم همم تقاص این بچه رو خدا ازش بگیره

ميدونو خالي نكن 

بمون سر خونه زندگيت

ولي طلاق عاطفي بگير يه مدت

جور ديگه اي زندگي كن 

براي خودت اينده بساز مستقل شو

باور كن طلاق خيلي سخته ديد همه نسبت بهت جور ديگه اي ميشه

دست و بالت بسته ميشه 

بمون و قوي باش نتيجه ده سال زندگي رو نده دست يكي ديگه كه بياد حاضر و اماده زندگي كنه

ميدونو خالي نكن  بمون سر خونه زندگيت ولي طلاق عاطفي بگير يه مدت جور ديگه اي زندگي كن  ...

عزیزدلم کاش میشد ازصبح جلو شوهرم دارم گریه میکنم میگم نکن این کارارو هرچقدرم بد باشی بازته دلم دوست دارم میگه من نمیخوام این دوست داشتن هارو یه ماههم جلوم گریه کنی من آخرش تموم میکنم دل من ازسنگ شده نمیدونم فردا هم میگه یا میایی بریم برا درخواست طلاق توافقی یاهم خودم میرم درخواست بدم که اون موقع هم بچه رونمیدم بهت دعا کنین تاصبح یه معجزه بشه تموم بشه این سختی هام 

برات دعا مي كنم 

خیلی ممنون گلم 

باجیم منده ارومیه لییم چوخ ناراحات اولدوم بیلین

چوخ ممنون فقط بیلمه دعا اله چوخ ممنون