2733
2734
عنوان

سلام دارم جهیزیه مو جمع میکنم برگردم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 131 پست
چوخ ممنون فقط بیلمه دعا اله چوخ ممنون

چشم باجی حتما دعا الرم من وکالت اوخوموشام بی مدتده ایشلمیشم اینده ایشلمیرم دا....توافقی قوتار گتسین اوزویون سالما بو دادگاهلارا که طرفداره مرد هستن فقط

خدالعنتش کنه شوهرتو خاک عاالم برسر اون و زنه 

ولش کن جداشو واسه خودت زندگی کن بره به جهنم شوهرت 

اصن اعصابم خورد شد 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم باجی حتما دعا الرم من وکالت اوخوموشام بی مدتده ایشلمیشم اینده ایشلمیرم دا....توافقی قوتار گتسین ...

خیلی ممنون گلم اره میخوام توافقی جدا بشم ولی هنوز دارم اذیتش میکنم بعد 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
خدالعنتش کنه شوهرتو خاک عاالم برسر اون و زنه  ولش کن جداشو واسه خودت زندگی کن بره به جهنم شوهر ...

خیلی ممنون که برامن همدردی میکنین الهی فقط روز خوش نبینن احمق روی من میگه من تورو دوست ندارم که اونو دوست دارم باهاشم ازدواج میکنم گفتم برو مگه من جلوتو گرفتم برو لیاقت گوه فقط گوه

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
2731
خیلی ممنون که برامن همدردی میکنین الهی فقط روز خوش نبینن احمق روی من میگه من تورو دوست ندارم که اونو ...

خوب کردی وقتی گفت توام بگو برام تکراری شده بودی خوب شد تو میری با یه عنی مثل خودت ازدواج می‌کنی منم میرم با یکی ک لیاقتمو داشته باشه ازدواج میکنم ، ببین فقط تا میتونی بچزونش ، بگو منم میرم با یکی دیگه و این چیزا 

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
خوب کردی وقتی گفت توام بگو برام تکراری شده بودی خوب شد تو میری با یه عنی مثل خودت ازدواج می‌کنی منم ...

اره الان فقط درحال اذیت کردنم احمق برگشته بهم میگه اون هرزه داره به خاطر من طلاق میگیره من باهاش ازدواج نکنم خودشو میکشه 

اره الان فقط درحال اذیت کردنم احمق برگشته بهم میگه اون هرزه داره به خاطر من طلاق میگیره من باهاش ازد ...

میگفتی به درک ایکاش به شوهرت مرگ موشی چیزی بدی 

میگفتی به درک ایکاش به شوهرت مرگ موشی چیزی بدی 

میدم ولی نمیخوام یهویی بمیره باید عذاب کشیدنشو باید زجر کشیدنشو باید اون ثانیه های که ازخدا مرگ میخواد به چشمم ببینم تادلم آروم بگیره ازخدا خواستم به خاطر دل پاکی بچم ازش نگذره به خاطر اه هایی بچم که تا الان نخوابیده ازخوابیدن میترسه 

2740
سلام کارتون به کجا کشید؟ قرار بود داداش باهاش صحبت کنه

هیچی دیگه همونطوری مونده امروزم زنگ زد گفت زودتر برین تموم کنین خودتو وجونیتو حیف اون بی لیاقت نکن این زندگی دیگه ارزش جنگیدن نداره هنوز منتظرم وقت مشاوره دادن بریم اونجا بعد

هیچی دیگه همونطوری مونده امروزم زنگ زد گفت زودتر برین تموم کنین خودتو وجونیتو حیف اون بی لیاقت نکن ا ...

شوهرت به این نقطه خواهد رسید:

نزن درِ کسی را با انگشت...میزنند دَرَت را با مشت

سرشکسته میشه و میفهمه که تو چی بودی و اون نکبت چیه

اما دیر،خیلی دیر........

شوهرت به این نقطه خواهد رسید: نزن درِ کسی را با انگشت...میزنند دَرَت را با مشت سرشکسته میشه و میفه ...

اره دقیقا اونروزم بهش گفتم اونی که این بازی رومیبازه توهستی نه من یه روز مثل سگ پشیمون میشی ولی خیلی دیره خیلی