2733
2739

یعنی چی؟

هیچ کجا هم توضیح نداده چطور انجام بدین

کی تو خونه انجام داده؟؟؟؟؟

اول میری تو سایت سجام

۷-۸تا گزینه داره کدومو بزنیم؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

کسی میتونه یه راهنمایی کوچیک کنه؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی گفته 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2728
تازه امده این؟مگه لازمه؟

اره ۴-۵روز دیگه وقت داره

تو تاپیک من همه کسایی میان که میگن: عععع چرا چیشده چجوری

خب یه نفرم راهنمایی کنه اه

2740
باید بری دفاتر قضایی کلا این سجامو گزاشتن واسه اینکه بری یه پولی بدی بهشون

کافی نت ثبت نام میکنه

فقط من میخوام تو خونه انجام بدم

مراحلشو میخوام

ثبت نام اولیه رو میتونی خونه انجام بدی کد ده رقمی که برات اومد برو دفتر پیش خوان اونجا احراز هویت انجام میدن حدود ۳۵ تومن هزینه داره،من کلا رفتم دفتر ثبت نام رو هم خودشون انجام دادن ۴۸ تومن هزینه ام شد

ثبت نام اولیه رو میتونی خونه انجام بدی کد ده رقمی که برات اومد برو دفتر پیش خوان اونجا احراز هویت ان ...

۵۰هزارم سود ندادن که بخوان ۴۸هزار بگیرن

همه جا نوشته تو خونه انجام بدین

دوستم رفته کافی نت ازش ۳۵گرفتن انجام دادن

کافی نت ثبت نام میکنه فقط من میخوام تو خونه انجام بدم مراحلشو میخوام

بهتر بری کافی نت انجام بده چون یه گزینه اشتباه بزنی دوباره باسد هزینه بدی

وقتی کد رهگیری برات بیاد باید بری خدمات ارتباطی احراز هویت کار زیادی نداره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃