2733
2739
سلام اونایی که تو اقدامین بیاین از بایدها و نبایدهای روزهای اقدام بگیم...و یه فهرست درست کنیم که چه کارهایی کمک میکنه و چه کارهایی ایجاد مشکل می کنه... بسم ا...
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوایل همه چی رو رعایت میکنیم اما اگه اقدام طولانی شه دیگه عادت میشه و زیاد رعایت نمیشه کرد من فقط شبای ۴ شنبه اقدام نکردنو رعایت میکنم
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
2740
دریا جان من پرسیدم از مرجع تقلیدم گفت با توکل به خدا و صدقه گذاشتن اقدام کنی مشکلی نیست
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
سلام به همه تو ریحانه بهشتی یه سری دعا داره ، و خواندن 2 رکعت مثل نماز صبح به نیت فرزند سالم و صالح ، گفتن بسم ا... و اعوذ به الله من الشیطان رجیم ، حرف نزدن زن و شوهر و فقط ذکر گفتن و از همه مهمتر باید تو چند روز اقدام درو از استرس بود
خدایا قلب من پیش تو گیره کنار تو همه چی بی نظیره