2737
2734
عنوان

سلسله بایدها و نبایدهای روزهای اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 2688 بازدید | 211 پست
آخه منم درست تو روزهای اقدامم خواهرشوهرم از راه دور اومده و همش داشتم پذیرایی میکردم و سرپا بودم...میخواستم بدونم فعالیت زیاد موجب عدم بسته شدن نطفه نمیشه؟
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره ریحانه بهشتی رو دارم شب عید فطر گفته اقدام نکنید ولی دقیقا شب عید فطر روز13 و 14 پری من بود.دکترم گفت اقدام کن گفتم تو کتاب گفته نه واسه بچه بده.خندید مسخره ام کرد...گفت برو به کتابه بگو واست دارو تجویز کنه!!!!!!!
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
دریا جون بار دومه. تنبلی تخمدان دارم.دکی دارو داده این ماه گفته برو اقدام.البته عفونت هم دارم خوب نمیشه هرچی دارو مصرف میکنم
2738
آره نوشی جان لک لانه گزینی معمولا 4-5 روز زودتر از موعد پریود اتفاق می افته و بعد از دو الی سه روز خوب میشه
مهرنوش جان من از همین بچه های تو سایت شنیدم بیخیالی و منتظر نی نی نبودن تو اون ماه باعث شده باردار بشن انگار هرچی بیشتر منتظرش باشی بیشتر ناز میکنه
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
آره دریا ولی وقتی داری دارو مصرف میکنی نمیشه منتظر نباشی چون باید دوباره بری دکتر و یه سری دارو دیگه بهت بده...و اصلا دوست ندارم
2706