2733
2739
عنوان

بارون بارون شیراز رو او برد

2285 بازدید | 183 پست

بچه ها بیاید بگید ببینیم هوای شهراتون چطوری 

شیرازی ها چه میکنید

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

سلااااااااااااااااام

موقع بارون دعا مستجاب میشه

توروخدا خیلی دعا کنید

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ریشه کن شدن ویروس منحوس

صفر شدن آمار فوتی ها

صفر شدن آمار مبتلایان

بالا رفتن آمار بهبودیافته ها

موفقیت ایران در واکسیناسیون کل ایران

سلامتی همه مردم و خانواده محترمتان

عاقبت بخیری همه

برکت رزق 

و..... هرچی ب دهنتون میرسه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلااااااااااااااااام موقع بارون دعا مستجاب میشه توروخدا خیلی دعا کنید برای سلامتی و تعجیل در فرج ...

بخدا زیاد دعا کردم ولی همش میگم الان اب میبرتمون

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
خدا برکت بده چقدرررر بارون شدیده شیراز  جیگرومون حال اومد 😍

وای من میگم الان دوباره سیل میاد اب میاد داخل دیشب ساعت 2 تا 4 واقعا شدید میزد

2706