2733
2739
عنوان

وااای چیکار کنم دارم روانی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من چن روز دیگه قراره برم خونه خودم و شوهرم یه هفته شب کاری داره ...با این تاپیکت عمرا شبو بمونم خونه

وای شماهاچقدرترسویین

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2740
خو من خودم به این چیزا اعتقاد دارم .وقتی خانوما اینجا مینویسن دیگه بدتر میشم

توبه حرف هرکسی اعتمادنکن مخصوصا استارتر

چون سرتاپاش دروغه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کوفت ببند بابا

2706