2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خداااا چیکار کنم بخدا گریه م گرفت  میترسم جلو فامیلاشون بهم بی احترامی کنن

بخاطر همینه که میگم با شوهرت برو

تویی به جای همه و هیچکس بجای تو نیست⁦❤️⁩...میدونی مرد زندگیم...کنارت به زیباترین شکل ممکن خوشحالم 🌈💎خوشبختی رو تو وجودت پیدا کردم و از ته دل درک کردم که به چه درستی توی قرآن اومده که"همسرانی از جنس خودتان برایتان آفریدیم" ...تو از جنس منی,من حتی اون لحظه هایی که کفریت میکنم با اخم نگام میکنی و نیم ساعت بعدش با یه جعبه شکلات و کاکائو برمیگردی پیشم و با لبخند میگی بچه بزرگ کردن دردسرم داره😊🤗رو با هیچ عاشقانه ایی تو این دنیا عوض نمیکنم...من کنارت قد کشیدم،رشد کردم ،بزرگ شدم،و فهمیدم مامان و بابام درست میگفتن که ⁦❤️⁩تو⁦❤️⁩ همون انتخاب درستی هستی واسه یه عمر زندگی...همسرم مرسی که تکیه شدی و تکیه گاه موندی...مرسی که هر جا که لازم بود همسر بودی... و هر جا هم لازم شد پدر ... هر جا که دلم گرفت بهترین رفیق شدی و...هر جا که درددل داشتم سراپا گوش شدی واسه شنیدن...بهترین رفیق زندگیم به چه زبونی شکر کنم بودنتو...⁦❤️⁩🌈💎💍⁦♥️⁩💖
2731
همین امشب بردنش. تو خونه سکته کرد زنگ زدن شوهرم رفت بردنش بیمارستان. فک نمیکردم بمیره

امیدوارم لااقل به شوهرت نگفته باشی چرا به تو زنگ زدن خودشون میبردن بیمارستان ...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من میگم لازم نکرده اللن بری توی دست و پاشون برای خاک سپاری فقط برو یه کنار وایسا و تمام حرفی و هیچی نمیخاد بری بزنی که تسلیت میگم به دختراش همین دیگه هم نمیخاد بری 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
الان ک خونه تنهایی نمیترسی🤦‍♀️

بخدا از خواهرشوهرام فقط میترسم خدا لعنتشون کنه. من عموم فوت شد نمیدونی چقد غیر طبیعی آرایش میکردن و زنگ میزدن به شوهرم میخندیدین

2740
بخدا از خواهرشوهرام فقط میترسم خدا لعنتشون کنه. من عموم فوت شد نمیدونی چقد غیر طبیعی آرایش میکردن و ...

عمو فرق داره با مادر 

چه قیاسیه میکنی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

زن عموم با کل فامیلمون قطع رابطه کرده بود وقتی پسر عموم تصادف کرد بیمارستان بود من بی عقل به بابام التماس کردم گفتم تورو خدا بهش زنگ بزن شاید اومد عیادت کدورتا رفع شد بابای بیچارمم زنگ زد ولی زنعموم پشت تلفن داد زد خوب شد ان شالله بمیره زودتر من بیام تماشاتون کنم.بعد پسرعموی بیچارم توهمون هفته فوت شد زن عموم 4ساعت راه پاشد اومدگفت فکرنکنین اومدم تسلیت اومدم عزا داریتونو نگاه کنم دلم خنک بشه.😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2706