2752
2734
بچه ها من نقریبا یه ساله باهاشون قطع رابطه کردم شوهرم از ساعت ۱۲ بیمارستانه الان زنگ زد بهم گفت چه گ ...

همراه شوهرت باش 

و برای غمش ارزش قائل باش

الانم برو بیمارستان پیش همسرت

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بچه ها من نقریبا یه ساله باهاشون قطع رابطه کردم شوهرم از ساعت ۱۲ بیمارستانه الان زنگ زد بهم گفت چه گ ...

چرا نرفتی بیمارستان قهر هم بودی ولی بازم یکسر میرفتی بهتر بود

ب رسم احترام هرچی باشه مادر شوهرته ..زنگ بزن اگر سختته بری منزلشون وتسلیت بگو ...خدارحمتش کنه

عشقم مادرم 
2706