2733
2739
عنوان

چی کار کنیم چاق بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 47 پست

با اجازه اسی بچه ها دست تنهام برا جهزیه خریدن کمکم کنید 😿😿

https://www.ninisite.com/user/113c1117-dd1b-433c-bbf4-0b0c14751bac/خانوم-گردالو

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، عزیزم من خواهرم هم همین مسئله رو داشت، لاغر بود، برای افزایش وزن رژیم گرفت، الحمدلله الان خیل ...

اصلا هم مشخص نبود که تبلیغ میکنی به کارت ادامه بده👏

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         
2728
من خیلی لاغر بودم واقعا خواستگار پسند نبودم  همیشه قبل خواستگاری تو عروسی ها مامانم درگیر بود ...

چ قشنگ تعریف کردی مث این تبلیغای انگیزشی بود 😂💕😍

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

معجون بخوره شیر خشک و جوانه گندم و جو تو سوپ و غذا اینا خیلی کالری دارن به علاوه اینکه وعده های غذاییش رو افزایش بده و اگه اشتهاش کمه بهتره وعده های متناوب با حجم کم دریافت کنه تا وعده های حجیم اما دو سه بار در هفته

ببرش ترکیه😁😁😁😁😁😁😁😁😁

اره والا بچت جای اشتیاهی بدنیا اومده .ببرش مدلشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
چرا میخوای چاق بشه  لاغر برای دختر بهتره که  حالا شاید با بلوغش یکم چاق هم شد  ولی ...

منم ۴۳ کیلو بودم موقع ازدواج 

خیلی حس بدی داشتم 

تمام قرص های چاق کننره رو امتحان کردم ولی مقطعی بود

الان چند کیلو شدی بچه نداری؟

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         
2740

با سلام جهت چاق شدن برنج را با کره بخورد لعاب برنج هم عالیه نان و ماکارونی  نان و برنج خرما و کنجد نان باگت (ساندویچی)کله پاچه اگر میل داره سیلان و ارده که الان هم فصلش،قلمه گاو یا گاومیش،حلیم با نان ،کاملا تجربه شده و استاندارد است

ببرش ترکیه😁😁😁😁😁😁😁😁😁

وای😂😂😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

سه میلیارد میدی لباس عروی بخوری خب یکم خرج بچه کن ببرش دکتر😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
[QUOTE=167560786]اینو میگی؟ این چرا اینقدر کاربری داره؟ @chakhavak     چون پولداره ی عااا ...

همون😂😂

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706