2703
2553
عنوان

چی کار کنیم چاق بشیم؟

592 بازدید | 47 پست

دخترم ۱۳سالشه حدود۳۱.۳۲وزنش چیکار کنم چاق بشه قدش هم ۱۵۶

تعداد رای : 14
نظرسنجی
نمیدونم چرا گزینه دار شده
5
35%
😁😁😐
9
64%
این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

سلام، عزیزم

من خواهرم هم همین مسئله رو داشت، لاغر بود، برای افزایش وزن رژیم گرفت، الحمدلله الان خیلی متناسب شده

لباساش قشنگ به تنش میشینه و کلی ذوق می کنه

لینک کانال دکتر تغذیه ای که ازش رژیم گرفت رو برات می فرستم ان شاا... برات مفید باشه، آنلاین هم می تونی برای دخترت  رژیم بگیری، مکمل هایی هم که نیازه خودش میگه چی باید مصرف کنه

و این که برای سلامتی خودتون، دنبال راهکارهای اصولی و علمی از کسانی باش که درسشو خوندن و علمش رو دارن مثل پزشک یا مشاورهای تغذیه

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا میخوای چاق بشه 

لاغر برای دختر بهتره که 

حالا شاید با بلوغش یکم چاق هم شد 

ولی الان مثلا داروهای چاقی بخوره 

چند سال دیگه اثر بزاره نمی ارزه اصلا 

من خودمم ازدواج کردم با قد ۱۶۳ ۴۳ کیلو بودم تو ۲۵ سال 

پس میدونم لاعری یعنی چی 

اما خب بهتره فکرتو درگیرش نکنی 

لباسای تو پر و گل گلی براش بخر که یکم تپل تر دیده بشه

ببرش دکتر تغذیه...دختربرادرم هم لاغربودرفت هیکلش عالی شد دیگه هم لاغریش برنگشت

آمپول میزنه اخه میترسه 

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
چرا میخوای چاق بشه  لاغر برای دختر بهتره که  حالا شاید با بلوغش یکم چاق هم شد  ولی ...

انگیزه   

2714
غذا بخوره زیاد

چه جوری اخهه

انگیزه    

من خیلی لاغر بودم واقعا خواستگار پسند نبودم 

همیشه قبل خواستگاری تو عروسی ها مامانم درگیر بود که من چی بپوشم که کمتر لاغریم پیدا باشه 

عرق یونجه 

کلی دکتر و این ویتامینا و اون قطره تند یادم رفته اسمشو 

خیلی کارا کردیم اما من چاق نشدم 

اخر یکی اومد خواستگاریم که لاغر دوست داشت 

دورش پر بود از ادمای چاق 

2706