2733
2734
عنوان

دوستان من کرونا گرفتم و الان خوب شدم و فقط تک سرفم مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 26 پست
اخه فردا میشه ۱۰ روز  هفته پیشم تو همین ایام کرونا ۷ روز پریود بودم  خیلی خسته شدم موندم ...

خ. ب میشی زیاد پیگیرش نباش من اینا تازه خوبه من حدود یکماه ن مزه میفهمیدم ن بو ک کم کم خودش خوب شد اوایل خیلی درگیرش بودم وقتی ولش کردم اصلا بهش فک نکردم خوب شد... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استاترجان شمام اسهال داشتی؟؟؟چی خوردین؟؟؟دلیل اینکه تا الان بیدارم😭😭😭

من روزهای اول فقط سرم میزدم هیچی نمیخوردم با سرم زنده بودم چون کمردرد و تب و لرز و اسهال و استفراغ داشتم وقتی تقریبا اخر اون علائم شد سرفه اومد و هنوزم تک سرفه دارم بعد از تقریبا یک ماه و پریودم هستم 

2728
استاترجان شمام اسهال داشتی؟؟؟چی خوردین؟؟؟دلیل اینکه تا الان بیدارم😭😭😭

او ار اس خیلی خوبه..کلفوره عالیه ...زنجبیلم خوبه..... ببین اسهال ماله میکروب های شکم و روده اس... خب اینارو بخوری خوب میشی کلفوره ام زیاد نخوری... اندازه ی سرچوب کبریت.. 

[QUOTE=167367933]تاچندروزاسهال بودید،من الان۳روزه[/QUO

دو روز .اخه بعدش هیچی نمیخوردم فقط هر روز سرم میزدم دیگه چیزی نبود که بابتش اسهال داشته باشم سرم بزن بنظرم و غذا نخور .

2738
امروزرفتم زدم ،با۳تا آمپول،

برای منم هر روز هم سرم میزدم هم کلی امپول تقویتی میریختن تو سرمم و هر روزم  عضلانی میزدم سه روز اول هم سرم و هم دو عضلانی .امیدوارم هیچ کسی مثل من نشه من داغون شدم  بخدا