2737
2734
دقیقا منم میگم نه ینی چی آره ینی چی  اصن ینی چی. ینی چی؟😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منم به این فکر کردم که چرا یه کلمه اینه@ کیی گفته این باشه چرا چیز دیگه نیست بعد ادم ها با زبان های مختلف چحوری باهم ارتباط برقرار کردن و فهمیدن مثلا کلمات هم معنیشون چیه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن مورد میشه بگید در رد تناسخ،،،گفتی مطالعه داشتم

خیلییی زیادن عزیزم و انقدر مفصلن که نمیدونم چطور خلاصه شون کنم بیشتر مطالب هم فراموش کردم 

من در موردش شک داشتم رفتم تو  علم فلسفه دنبالش گشتم و بررسیش کردم و به این نتیجه رسیدم که فقط یه افسانه‌ست یه فرضیه‌‌ست که قابلیت جدی گرفتن نداره اصلا

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728
من یبار همزادم رو توی خاب دیدم .دقیقا شبیه خودم بود و خیلی جدی و خشک بود انگار یجور ابهتی داشت که من ...

اره ممکنه دیده باشی ما فقط از مغزمون فک کنم ۱ یا ۵ درصد کار میکشیم برای همین همش فک میکنیم خودمون هستیم و کره ی زمین ولی ن آدما و دنیای دیگه ای خم وجود داره ک انسان قادر ب هضمش نیست ممکنه ادمای زیادی مثل شما تو این دنیای بزرگ خدا باشه و قطعا شما فقط ی روح نیستین ک مثل ربات زندگی کنین و دور از جون بعدش بمیرین شما روحتون چندین بار زندگی کرده و کارای شما روش تاثیر داره و ممکنه همزاد خودتو ببینی 

بهشت و جهنم چی پس،،،۴بار زندگی،،نمیشه هم بهشتی بود هم جهنمی

ببین در قبل هر تناسخ تو بابت تمام کار های این زندگیت جواب پس میدی....و بعد از چهار بار کلا ارزیابی میشی (قیامت)و بعد از اون ارامش ابدی یا عذاب ابدی

2738
بنظر من که این دقیقا خود دین هست.....تناسخ هم تا همیشه ادامه که ندارع فقط چهار بار هست....فکر کن خدا ...

خب عزیزم اینم بیمعنیه! مثلا من که یادم نیست به قول شما تو زندگی قبلیم فقیر بودم یا غنی، که مثلا الان خودم دلداری بدم که عیب نداره اون دفعه فقیر بودی حالا بر اساس عدالت خدا دفعه بعد ثروتمند میشی! پس به هر حال الان دادم حال حاضر خودم میبینم! مثلا الان میبینم که کرونا هست بعد میگم خدایا چرا این کارو کردی با ما تو دوره ما!!! اگه حرفت درست باشه مثلا باید یادم بیاد ۳دوره قبل تو زمان خوب زندگی کردم و حالا واسه کرونا ناله نکنم اما یادم نیست ... پس این مدل اجرای عدالتی که شما میگید معنی نداره 

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
پس شما میگی تناسخ حقیقت نداره؟؟؟؟

بله اون وقتا که رفتم دنبالش تحقیق کردم کاملا توجیه شدم که حقیقت نداره

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها من اون شب تو آینه نگاه میکردم. توی تاریکی هیچی نمیدیدم 😓یعنی مال چیه؟چون آینه اتاقم یکم کدره و به نور خیره شده بودم قبلش؟آخه تاحالا اصلا پیش نیومده بود یکدفعه رد شدم از جلو آینه متوجه شدم هیچی ندیدم خیلی ترسیدم چندبار بعدش تکرار کردم ولی نمیدیدم خودمو فقط وقتی خیلی دقت میکردم میدیدم خودم فکر میکنم چون قبلش تو نور شاید خیره بودم

خب عزیزم اینم بیمعنیه! مثلا من که یادم نیست به قول شما تو زندگی قبلیم فقیر بودم یا غنی، که مثلا الان ...

خب تو ندونی خدا که میدونه کدوم عدالته....انسان ها فراموشکار هستن خدا اینو گفته....اگه روح تو قدرت بالایی داشته باشه حتما یادت میاد و.... چرا خدا میگه در هر شرایط شکر گذار باشید ؟چون حتما بعدش یه اسونی یا سختی هست.....مگه خود خدا نمیگه که بعد از هر سختی اسانی هست؟

بهشت و جهنم چی پس،،،۴بار زندگی،،نمیشه هم بهشتی بود هم جهنمی

راستش من ب بهشت و جهنم و اون دنیا اعتقادی ندارم بهشت جهنم آدما تو همین دنیاس خدا اونقدر بی رحم و بی عدالتی نیست خدا ک این همه می بخشه بین انساناش فرق میذاره استغفرالله انقد بی رحمه که تو جهنم انسانای خودشو آتیش بزنه حالا میگی تو قرآن نوشته از‌ کجا معلوم منظورم خدا بهشت و جهنم دنیای بعدی آدما نبوده یعنی مثلا شما پولدار زندگی میکنی و ب فقیرا کمکی نمیکنی پس‌میری جهنم ولی ن جسمت میمیره و روحت توی بدنی دوباره متولد میشه و تو فقیر میشی و هیچ پولداری کمکت نمیکنه اگه زندگی ب بهشت جهنم باشه یعنی فقط مسلمونا باید برن بهشت اونم بعضیاشون بقیه کشواری خارجی بخاطر بی حجابی و حالا دین خودشون برن بهشت خدا عدالت داره فرق بین دین و انسان نمیزاره بهشت و جهنم و تو همین دنیا برات بازگو میکنه ک تجربه کنی 

ببین در قبل هر تناسخ تو بابت تمام کار های این زندگیت جواب پس میدی....و بعد از چهار بار کلا ارزیابی م ...

عدالت خدا ینی بر مبنای ۴بار زندگی و فرصت حکم میده؟؟؟،نه این قابل قبول نیس،،،چرا ۴بار؟؟؟چرا در قران و اسلام هیچ اشاره ای نشده

اره ممکنه دیده باشی ما فقط از مغزمون فک کنم ۱ یا ۵ درصد کار میکشیم برای همین همش فک میکنیم خودمون هس ...

اگه چندین بار زندگی کردم پس چرا یادم نمیاد .من هر اتفاقی که میوفته از قبل میبینم تو خواب نمیدونم چرا .احساس میکنم انگار هیچ چیز دست من نیس هیچچچچچچ چیز وحشتناکه

2706