2733
2734
عنوان

45 روزه با نامزدم حرف نزدم و همو ندیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2905 بازدید | 131 پست
خب پس دردشون چیه  میخوان زندگی رو واسه خودشون دیگران زهرمار کنن؟؟؟!!

فقط باعث میشن ک نتونی باهاشون راحت باشی باید مدام مراقب خودت باشی ک طرف ناراحت نشه...کلا قابل درک نیستن ...

خودمم به این فکر کردم. چون بعضی وقتا حالش خوبه. یهو میره تو فکر. با بعضی وقتا داریم حرف می‌زنیم با ت ...

یک کلام بگم اگه میخواین دیوونتون بشه شما از ایشون لجباز تر و مغرور تر باشن..مطمئنا بالاخره تسلیمتون میشه

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک کلام بگم اگه میخواین دیوونتون بشه شما از ایشون لجباز تر و مغرور تر باشن..مطمئنا بالاخره تسلیمتون ...

پیشنهاد تون رو میخوام تا 45 روز دیگه هم اجرا کنم، یا درست میشه این رابطه ی سرد یا تموم میشه 

2731
یک کلام بگم اگه میخواین دیوونتون بشه شما از ایشون لجباز تر و مغرور تر باشن..مطمئنا بالاخره تسلیمتون ...

نمیشن عزیزم این افراد زن داداش خودم این مشکل رو داره ...اگه داداشم ی کم بخواد مث خودش باشه زندگی براش نمیزاره ...تلخ صحبت میکنن 

اره از این نظر که کاملا شباهت داریم😁 ولی واسه چیزای مسخره مثل دیر رسیدن به رستوران برای غذا خوردن ...

نه بابا دیگه دیر رسبدن اگه یکی دوبار اتفاق بیفته و هی تکرار نشه که عیبی نداره😁

من اولین قرارم که رفتم (و تنها قرارم!)،اون پسری که دوستش داشتم،چون داشت از یه شهر دیگه میومد ۴۰ دیقه من زیر آفتاب تابستون معطلش شدم،و بعده ش که اومد،برگشت گفت : منتظر بودم خیلی ناراحت شده باشی و خودمو آماده کرده بودم کلی معذرت خواهی کنم،ولی ریلکس برخورد کردی

منم گفتم خب معذرت خواهی کن دیگه،گفت خب تو که ناراحت نشدی،پس ولش کن!😐از اون به بعد درس گرفتم که الکی فروتن بازی در نیارم😐😂 البته خداروشکر باهاش تموم کردم،خیلی رفتارای روی مخی داشت،ظاهرش خوشگل بود،ولی رفتاراش خییلی روی مخم بود،با دخترای دیگه خیلی راحت بود و چت میکرد،ولی من از این رفتارش خوشم نمیومد،اخرشم سر همین کاراش کات کردیم...برگشت،ولی من دیگه برنگشتم... حتی همین امشبم دلم براش تنگ شده بود،ولی هیچوقت نمیخوام دوباره وارد زندگیم بشه،چون لحظاتی که باهاش داشتم سرشار از شک و بدبینی بود،و عذاب میدیدم،ولی الان راحتم...

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
خب پس دردشون چیه  میخوان زندگی رو واسه خودشون دیگران زهرمار کنن؟؟؟!!

دست خودشون نیست اصلا. با اینکه سنش بالا هست و تحصیل کرده اصلا حرف حساب رو نمی‌پذیره. این تیپ آدما دست خودشون نیست. قهر کردن و زودرنج بودن انگار تو خونشون هست. حالا شما هر کاری بکنی فقط چند ساعت میتونی به تاخیر بندازیش 

اره از این نظر که کاملا شباهت داریم😁 ولی واسه چیزای مسخره مثل دیر رسیدن به رستوران برای غذا خوردن ...

ببخشیدا زیاد تایپ کردم😐🌸 انگار امشب که دلتنگ بودم دلم میخواست به یکی اینارو بگم که از قضا این تاپیک پیش اومد🙄

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
دست خودشون نیست اصلا. با اینکه سنش بالا هست و تحصیل کرده اصلا حرف حساب رو نمی‌پذیره. این تیپ آدما دس ...

اینطور ک شما حرف میزنی 

من احساس کردم بابای منو داری معرفی میکنی 

بابای من اخلاقش از بچه ۵ ساله بدتره 

لجبازه .زود قهر میکنه .تا میبینه خودش اشتباه کرده داد میزنه و قهر میکنه

مامانم بیچاره خیلی اذیت شده سره این کاراش 

ولی دیگه چاره چیه

آخه چرااا . تو دل آدمو خالی میکنید شما .

من ۸ ساله دوستیم باهم فردا خواستگاریمه . یعنی زندگی مشترک اینه؟

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
دست خودشون نیست اصلا. با اینکه سنش بالا هست و تحصیل کرده اصلا حرف حساب رو نمی‌پذیره. این تیپ آدما دس ...

ببین استارتر حالا ک ب اینجا رسید نهایت کار رو برات روشن میکنم ....الان برادر من حاضر داراییش رو بده فقط این خانوم از زنذگیش بره ...اما میگه بچه رو نمیزارم اون تربیت کنه شبیه خودش بشه ...چون فامیل هم رفتار دختره رو دیدن و بهش گوشزد کردن... قابل تحمل نیستن ..از ی جایی ب بعد ادم خجالت میکشه