2737
2739
عنوان

45 روزه با نامزدم حرف نزدم و همو ندیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2902 بازدید | 131 پست
چه ربطی داره ۸ سال دوستی اصلا معقول نیست😐بین ۶ماه تا دوسال بیشترش بی معنیه

🤨🤨 اصن خوب کردیم 😒 انگار من میخواستم . 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه. زندگی مشترک اصلا این نیست. مشکل اینجاست که ما باهم دوست نبودیم. اگه دوست بودیم که این اتفاقات نم ...

ممنونم عزیزم . امیدوارم شما هم زندگی سرشار از آرامش و آسایشی داشته باشی 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
پس‌کی‌مبخواسته

گیر دادیا خب اگه خیلی کنجکاوی تاپیکمو بخون ۲ صفحه زندگیناممه . این اسلحه من کووووو 

2731
30

استارتر برو وبلاگ ((شاید سخن حق)) رو بخون 

برو قسمت مربوط به طلاق رو از پایین صفحه پیدا کن از پست اول شروع کن به خوندن ، اقاهه یک خانم مغرور داشته که مدام قهر میکرده با داشتن سه تا بچه اصلا هم براش مهم نبوده....خوندنش خیلی طول میکشه اگر مرتب نخونی متوجه داستان نمیشی از زبان سوم شخص هم بیان شده نویسنده انگار داره دیالوگ خودش و دوستش رو مینویسه ولی در اصل درد دل خودش برای خالی شدن هست....برو بخون فکر کنم خیلی کمکت کنه

تجربه خودم از زندگی... من دختری بسیار زود رنج بودم همیشه خدا سر کوچکترین چیز با اهل خونه قهر میشدم.. ...

عزیزم تو نمونه یک خانم باشعور هستی که قدرت تغییر خودتو داشتی بعضی ها خیلی بی بته و بی ریشه هستن حاضرن همه چیزو از دست بدن فقط نخوان قبول کنن رفتارشون ایرادی داره

مشاور بهم گفت که این تیپ آدما رو بهشون میگن دختران حساس. اگه تصمیم به زندگی گرفتی باهاشون باید صبرت ...

به نظر من بهتره موضوع رو با یک روانپزشک در میون بگذارید احتمال بیماری میره 

موضوع حساس بودن و لوس بودن نیست حتما با یک روانپزشک صحبت کنید در صورت بیماری مهریه هم تعلق نمی گیره اصرار مامانشم برای زود عروسی گرفتن همین میتونه باشه

2740
به نظر من بهتره موضوع رو با یک روانپزشک در میون بگذارید احتمال بیماری میره  موضوع حساس بودن و ...

امروز هم یه مشاور بهم همین رو گفت. به هر حال دل رو به دریا زدم و بعد 45 روز امروز شماره یه مشاور رو که باش هماهنگ کرده بودم براش فرستادم و گفتم اگه زندگیت رو دوس داری با این مشاور تماس بگیر فقط 

امروز هم یه مشاور بهم همین رو گفت. به هر حال دل رو به دریا زدم و بعد 45 روز امروز شماره یه مشاور رو ...

روانشناسان مثل روانپزشک ها تبحر تشخیص بیماری رو ندارند حتما با یک روانپزشک هم مشورت کنید و همه چیزو عنوان کنید مخصوصا اینکه گفتید دست شما رو بلند می کنه و به صورتش ضربه می زنه، اصلا اینرفتار طبیعی نیست

چندین بار من پیش قدم شدم. ولی معمولا یروز در میون قهر می‌کرد، و هرچی صحبت می‌کردم نتیجه نداد. قهرش ب ...

مشکل شما همون (کسی ها) هستن که ازشون خط میگیرین

دست زنتونو بگیرین دوتایی برین پیش یه مشاور درست و حسابی 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
مشکل شما همون (کسی ها) هستن که ازشون خط میگیرین دست زنتونو بگیرین دوتایی برین پیش یه مشاور درست و ح ...

متاسفانه نمیاد. خیلی تلاش کردم. اصلا نه اجازه میده خودم باش حرف بزنم نه میاد پیش مشاور. تا میخوام شروع کنم به  حرف زدن زبون در میاره و میگه زود منو برسون خونه