2737
2734
عنوان

45 روزه با نامزدم حرف نزدم و همو ندیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2902 بازدید | 131 پست
من خودم اینجوریم.مثلا اگه طرفمو دوس نداشته باشم الکی قهرمیکنم.همش دنبال بهانم.تااون منت کشی نکنه من ...

بله. منم دنبال همین هستم. مطمعن بشم دوستم نداره میرم از زندگیش. موندن بدون عشق و دوس داشتن رو به هیچ وجه نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. منم دنبال همین هستم. مطمعن بشم دوستم نداره میرم از زندگیش. موندن بدون عشق و دوس داشتن رو به هیچ ...

مهریه شون چندتا سکه س؟

و اینکه اگه بخواین جدا شین آدمی هست ک مهریه رو بگیره حتما؟

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2728
من بارها بهش گفتم این راهش نیست، تو یه روز قهر نکن ببین من چقدر بیشتر بهت توجه نمیکنم. انگار دست خود ...

بیشتر فک کنید ... دست کم نگیرید ..این جور افراد حتی با مشاوره رفتن هم تغییر نمیکنن چون ب این شکل رشد کردن ..فقط ب مرور زمان شما فرسایش پیدا میکنید

مهریه شون چندتا سکه س؟ و اینکه اگه بخواین جدا شین آدمی هست ک مهریه رو بگیره حتما؟

نمیدونم. فکر نکنم به راحتی قبول کنن جدا شیم. 500 سکه. 

اگه دوستم نداشته باشه حتما میخواد زود جدا شه نمیفته دنبال دادگاه.چون دادگاه و مهریه دو سه سالی طول میکشه و ممکنه نخواد اینقدر طولش بده

نمیدونم. فکر نکنم به راحتی قبول کنن جدا شیم. 500 سکه.  اگه دوستم نداشته باشه حتما میخواد زود ج ...

با بزرگترش صحبت کنید.کسی رو تو فامیل نداره ازش حساب ببره؟

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
بیشتر فک کنید ... دست کم نگیرید ..این جور افراد حتی با مشاوره رفتن هم تغییر نمیکنن چون ب این شکل رشد ...

اصلا نمیشه باش حرف زد. تا شروع میکنم به حرف زدن فشارش میفته. تازه قبلش کلی ازش تعریف میکنم تا میرسم به اینجا که میگم اگه زودرنج نبودی خیلی خوب میشد یهو فشارش میفته 

2738
با بزرگترش صحبت کنید.کسی رو تو فامیل نداره ازش حساب ببره؟

متاسفانه مادرش هست که اونم ازش طرفداری میکنه، یبار بهش گفتم با تند صحبت کردن میخواست خودمو مقصر کنه.فقط گفت زود بیا ببرش سر خونه زندگی، این چیزا طبیعی هست به مرور حل میشه

اصلا نمیشه باش حرف زد. تا شروع میکنم به حرف زدن فشارش میفته. تازه قبلش کلی ازش تعریف میکنم تا میرسم ...

و شما همیشه این توانایی رو ندارید ک باهاش راه بیاید...ی جایی کم میارید و اونوقت ی زندگی سرد و پر از تنش و پراز استرس و اضطراب..

داداش خودم همچین موردی تو زندگیشه تو دوران عقد میخواس جدا شه دیگران نزاشتن الان با وجود ی فرزند همیش ...

مشاور بهم گفت که این تیپ آدما رو بهشون میگن دختران حساس. اگه تصمیم به زندگی گرفتی باهاشون باید صبرت خیلی زیاد باشه.

همیشه دنبال بهونه واسه قهره. بعضی وقتا دست منو بلدن میکنه میزنه تو صورت خودش و قهر میکنه. میگه چرا دستت شل گرفتی که من بزنم تو صورتم. دفعه بعدی که دستم رو محکم گرفتم گفت چرا مقاومت کردی، دستم درد گرفت. هر دوبار قهر... 

متاسفانه مادرش هست که اونم ازش طرفداری میکنه، یبار بهش گفتم با تند صحبت کردن میخواست خودمو مقصر کنه. ...

وای نه زیر یک سقف باشین که هروز قراره قهر کنه بره خونه مامانش کلا زندگیتون جهنم میشه...

حتما اولش سعی کنید اصلاح کنید اخلاقشو...

والا مام نامزدیم باوجود علاقه زیادمون اگه یک ذره ناز الکی یا قهر بی مورد کنم کلا دورمو خط میکشه..شما چه صبری دارین..

براتون خیلی ناراحت شدم چون برادرمم دقیقا با همچین موردی نامزد شد ولی خداروشکر قبل عقد جدا شدن...

امیدوارم هرچی صلاحتونه پیش بیاد⁦🙏🏻⁩

و شما همیشه این توانایی رو ندارید ک باهاش راه بیاید...ی جایی کم میارید و اونوقت ی زندگی سرد و پر از ...

تو همین 5 ماه موهام سفید شدن... کم آوردم واقعا. وقتی بهترین دوران زندگی اینگونه بگذره بقیش دیگه چی میخواد بشه

مشاور بهم گفت که این تیپ آدما رو بهشون میگن دختران حساس. اگه تصمیم به زندگی گرفتی باهاشون باید صبرت ...

و خیلی سخته کنارشون دووم بیاری... مگر اینکه روح و روانت رو نادیده بگیری...

مشاور بهم گفت که این تیپ آدما رو بهشون میگن دختران حساس. اگه تصمیم به زندگی گرفتی باهاشون باید صبرت ...

باورم نمیشه😶😶😶بیماری دو قطبی ندارن؟

2706