2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ایران رفته ؟

نه ولی تصمیمش جدیه امروز زنگ زدم ب داداشش گریه کردم گفتم من با دوتا بچه چیکار کنم طبق معمول پولشونو ب رخم کشیدن گفتن انقدر بهت میدیم ک بی نیاز باشی بچه هام خودمون هواشونو داریم نمیزاریم سختی بکشن گفتم پس جوونی من من سنی ندارم ۲۹سالمه گفت تصمیمش جدیه ما هرکاری کردیم منصرف نشد 

مرگ:هر روز—————بر اثر:فرو دادن بغض...
2742

من وحشتناک دلم گرفته......بعداز چند ماه ک شوهرم ترک کرده بود و افتاده بودم توی سیکل اوی اف و همه چی خوب بود یهو دیدم دوباره داره میره سمت اعتیادش....تموم ارزوهام نابود شد😢😢😢

شوهرت خیانت کرده ؟ زن بازه  راه موفقیتتون چی بوده

نه اینا نیست ی ایرادی دارم دردمو نمیتونم بگم بهدهیچکس حتی به زبون خودمم نمیارم😭😭😭😭 شغلشو عوض کرد کارش گرفت وضعش خوب شد

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
چجوری تو این فاصله نرفتی ببینی ؟؟ما دو ساعت راه هستیم دلت تنگ نشده من هر روز خوابشون رو میبینم

پدرم قرص قلب میخوره بخاطر سلامتی ش نمیرم میترسم خدای نکرده ناقل باشم اونوقت باید بمیرم.تصویری حرف میزنیم 

2740

دلم واس شوهرم تنگ شده) :💔😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
چرا خودکشی تو که یه فرشته داری چرا میگی تنهام پس دخترت چیه

درد دل منو خدا میدونه فقط 

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
دیگه انگیزه ندارم برا زندگی تو چ می‌دونی خستم زندگی خستم کرده تحمل ندارم مشکل من برا پول و خیانت و ا ...

خواهرم قضاوتت نمیکنم میدونمهرر کسی ی گرفتاری داره باور کن ک اگ خودمو بگم شک ندارم‌واسم خون گریه میکردیین بیخیال..... امیدوارم حال دلت خوب بشه وخدا بهت صبر وتحمل بده.

خدایااااااااا کمکم کن..........
نه اینا نیست ی ایرادی دارم دردمو نمیتونم بگم بهدهیچکس حتی به زبون خودمم نمیارم😭😭😭😭 شغلشو عوض کرد ...

الهی شکر که وضعش خوب شده 

ما تو حسرت این چیزاییم نداریم ارامشم نداریم ..بچه نداری؟؟

2706