2733
2734
چطور شد که رفت 

رفیق باز بود و بیکار و مغرور ب اینکه باباش فلان شخص مهمی هست  من اومدم قهر خونه بابام تا شاید بخودش بیاد آقا هم کاراشو کرده ک بره نگو از خداش بوده 

مرگ:هر روز—————بر اثر:فرو دادن بغض...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اینکه شوهرم ۳ماه با دوتا بچه ولم کرده و دوتاشون از دو طرف چسبیدم بهم میگن میترسیم توهم مث بابا بر ...

بمیرم براشون چی بهشون میگذره،شما قوی باش عزیزم،بچه ها خیلی معصومن،ان شاالله خدا آرامشو ب همتون برگردونه😔🙏🙏🙏

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2731
از اینکه شوهرم ۳ماه با دوتا بچه ولم کرده و دوتاشون از دو طرف چسبیدم بهم میگن میترسیم توهم مث بابا بر ...

اللهم صلی علی محمد و آل محمد.  عزیزان  دلم. بغضمگرفت 

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
زهر مااار خودکشی چیه ؟؟ میخوای دستی دستی خودتو بد بخت کنی از کجا معلوم بمیری یاانه بعدشم اون دختر بی ...

دیگه انگیزه ندارم برا زندگی تو چ می‌دونی خستم زندگی خستم کرده تحمل ندارم مشکل من برا پول و خیانت و ای چیا نیست 

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید

عشقم تا مهر نمیبینم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
امان از پول ...یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت 

مشکل من ربطی به پول نداره سر دوسال از نداری رسیدیم به ارزوهامون به جاهتی خوب دارم رویاهامو تک تک میبینم اما یجای دیگه ریده شد تو زندگی که ارامش ندارم دلم غم داره نمیتونم از شرایط خوب الان لذت ببرم نمیتونم بگم چمه 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
اقا بجاي اينكه دور هم ماتم كده راه بندازين بفكر خودتون باشيد هيچ كس جز خود ما مسئول حال خوب و بدمون ...

چرا 

شرایط اطراف و ادمهای اطرافمون و نوع برخوردشون با ما خیلی تاثیر میزاره تو حال خوب و بد ما .

دیگه حالم ازش بهم میخوره از بس بی عاطفس

چقد همدریم ما فقط هم خونه ایم فقط منتظر یه حرفیه قهر کنه بره تو اتاق به چت کردن با کی نمیدونم

آقا نیستم لطفا توهین نکنید با تچکر
2706