2737
2739
عنوان

شما بودید چه جوابی می دادید به این زنداداش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53509 بازدید | 647 پست
آخ آخ ...چه کامنت های خوبی...کاش می تونستم یکی از اینها رو بگم

اسی عزیز اعصابت خورد نکن اون احتمالا از یه جای دیگه میسوزه سر شما خالی میکنه بچه هاشم سپر کرده که ازحرفاش دفاع کنن ،،راستی رفتار شوهرش باهاش چجوریه تحت سلطشه؟؟

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی عزیز اعصابت خورد نکن اون احتمالا از یه جای دیگه میسوزه سر شما خالی میکنه بچه هاشم سپر کرده که از ...

آره دیگه..یک درصد فکر کن نباشه ...برادرم هم خودش،می دونه که ذاتا چه جور آدمیه ولی خب چه کار کنه بالاخره مادر سه تا بچه شه ..

یک چیزی هم خودم کشف کردم ..برادرم وقتی خانمش نیست با ما خواهرها صحبت می کنه اما گاهی جلوی خانمش سعی می کنه حتی جواب ما رو نده

2731
آره دیگه..یک درصد فکر کن نباشه ...برادرم هم خودش،می دونه که ذاتا چه جور آدمیه ولی خب چه کار کنه بالا ...

این کمبود داره سلیطه بازی در میاره فقط جواب ابلهان خاموشیست بهش بگو بردار برو عوض کن به یه ورتم نباشه مطمئن باشه اگه واقعا بخواد عوض کنه حرص خوردن شما فایده نداره اما بیخیال که شدین دیگه مجبوره لال شه

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
2738

اینو دیدم یاد یه عروسی توی فامیلمون افتادم دقیقا خواهرشوهرها مادرشوهرش مثل شماهستن مظلومن و مهربون 

اینم بد نیستا ولی یه موقعی یه رفتارهایی می کنه که خانواده خودشم تعجب میکنن 

مثلا بچه هاش عاشق این هستن که بیان خونه مادرشوهرش ولی این نمیزاره اینقدر مادرشوهرش این عروس و بچه ها رو تحویل میگیره که همه حسودیشون میشه،سر این موضوع بچه هاش استرس پیدا کردن و مدام دارن ناراحتی اشون رو بیان می کنن،اونوقت می بردشون جلسه مشاوره

برا شما هم همینطوره ناراحتی چیزی ازشما پیدا نکرده ،زده به بیراهه

بعضی ها رسمشونه فک میکنن حتما خانواده شوهر بدن و باید یه ایرادی ازشون میدا کنن

داره الکی عیب درست میکنه،و میخواد به یک طریقی خودشو برتر بدونه،

بهش بگید اگه اینبار پسرت این حرفو بهت زد بگو شرمنده پسرم من مادر خوش سلیقه ای نبودم با یکی ازدواج کردم که فامیلش رو شما دوست ندارید

2706