2752
2734
عنوان

بچه تو شکمم حرکت نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 53 پست
وای راس میگی،من خیلی حساسم و استرسی

اره برو شام درست کن همسرت اومد دو تایی نازش کنین باهاش حرف بزنین.بعدش گاهی یک جوری تکون میخورن که حس نمیکنی ببین رفته سمت دیگه شیطون شده داره سربه سرت میراره

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
خدا پسر گلتو برات حفظ کنه کاش منم به سلامتی بغلش کنم

انشالله که همینطوره خدا ی نی نی سالم و زرنگ وباهوش مث پسرمن بهت بده بخدا بسکه زرنگه دهن منو باباشو قفل کرده یکونیم سالشه میگی سوییچ کو میگه وااااااااای 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا پسر گلتو برات حفظ کنه کاش منم به سلامتی بغلش کنم

چقد گیردادی منکه تکونشو نمیفهم فقط لگدش نبض ماننده

اصایادم نمیمونه  امروز شد نشد😅

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خدای نکرده اگه اتفاقی افتاده باشه تو شکمت سنگینی خیلی زیادی حس میکنی که با پهلو به پهلو شدن به همون ...

منم ب هر پهلو دار از می کشم همون پهلو بعضی اوقات سنگین میشه  یعنی خطرناکه

چهره واقعی آدما وقتی مشخص میشه که دیگه منفعتی براشون نداری::❤❤
خوش به حالت هفته چندی

فردامیرم ۲۲

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
طبیعی چطور بود؟به سلامتی انشالا

طبیعی اولش وحشتناااااااااااکه امابعد ک بدنیااومد خیلی راحتی حتی من اونجا بدون بخیه میخواستم پاشم لباسای بچمو بپوشونم ک گفت دراز بکش هنوز بخیه ت نزدم.فقط بخاطر درد شدید اولش میخوام سز کنم ک اونم اولش درد نداری بعدا مبکشتت