2737
2739
عنوان

بچه تو شکمم حرکت نمیکنه

978 بازدید | 53 پست

خانما هفته بیست و سه هستم امرور بچم اصلا حرکتی نکرده،عسل خوردم شکلات خوردم به پهلو دراز کشیدم حتی به صدای بلند آهنگ و چرخ گوشت هم بی واکنش بود چکار کنم؟

سریعا بیمارستان .. تا نوار قلب بچه رو بگیرن

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

یه کم تحرک داشته باش، تند تند راه برو توی خونه، حالت پیاده‌روی تند. نوشیدنی شیرین بخور قبلش. نگران نباش. خسته بوده، امروز به خودش استراحت داده 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بیخودی به خودت استرس وارد نکن 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731

عسل نباید بخوری عزیزم فکرکنم خوب نیست تو بارداری،، یدونه خرما بخور تا یساعت دیگه اگ. باز واکنش نشون نداد برو ضربان قلبشو. چک کن نگران نباش حتما خوابه 😻جنین خواب باشه تکون نمیخوره

2740
عسل نباید بخوری عزیزم فکرکنم خوب نیست تو بارداری،، یدونه خرما بخور تا یساعت دیگه اگ. باز واکنش نشون ...

معذرت سوال داشتم چرا میگین عسل بده؟ من میخورم 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
عسل نباید بخوری عزیزم فکرکنم خوب نیست تو بارداری،، یدونه خرما بخور تا یساعت دیگه اگ. باز واکنش نشون ...

کی گفته عسل خوب نیست آخه؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2706