2737
2739
عنوان

بیهوشی برا ترمیم دندون خطرناکه

127 بازدید | 20 پست

دیگه تصمیم خودمو گرفتم همه دندونا بچمو با بیهوشی درست کنم خیلی داره درد میکشه.....ولی ترس دارم نگرانم حالم بده اصلا از فکرش درنمیام نکنه خطرناک باشه نکنه زبونم لال براش اتفاقی بیفته😭

من برای پسرم این کارو کردم. چهار سالش بود تقریباً. بعد از اینکه به هوش اومد خیلی اذیت شد، خیلی خیلی درد داشت. حالت تهوع داشت، باید حدود بیست و چهار ساعتی این وضعیتو تحمل کنی. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه دارو بدن خوب بشه. تا هفت سالگی صبر کنه 

دندونهای شیری ک ماندگار نیستن چند سال دیگه می افتن دایمی در میاره 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2728
2738
چجوری ؟ واسم جالب شد یعنی بیمارستان رفتین؟ 

بله. تعداد دندون‌های پوسیده‌ش زیاد بود. دکتر گفت بچه حتی اگر همکاری هم بخواد بکنه، خیلی خسته میشه مدت طولانی دهنشو باز نگه داره و یه جور دیگه اذیت میشه. گفت وقت بگیرید از اتاق عمل، بی‌هوشش کردن و دکتر دندانپزشک اطفال دندوناشو درست کرد. حدود دو ساعتی هم طول کشید. البته بیمارستان نبود، یه درمانگاه مجهز بود.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بله. تعداد دندون‌های پوسیده‌ش زیاد بود. دکتر گفت بچه حتی اگر همکاری هم بخواد بکنه، خیلی خسته میشه مد ...

چه عالی ولی باید هزینش زیاد بشه چون حداقل متخصص بیهوشی یک و نیم میگیره 

2706