2737
2739
عنوان

شماباشین طلاق میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخدا بهترین راه طلاق هستش اصلا ادامه نده گول نخور خوب میشه بعد از ازدواج بعد ازدواج میگی خوب میشه با بچه اخرشم هیچوقت خوب نشده و بچه هم رو دستت نه راه پس داری نه راه پیش

..............

وسواس فکری

عدم عزت نفس

برین مشاوره

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

هعی من خوشم نمیاد 😑 اعتماد مثل دوست داشتن تو رابطه و زندگی مهمه

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2740

شکاکه و بدبین من باشم جدا میشم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

تو چه دانشجویی خستی؟هنجار شکنی کن گند بزن به اون رسم و رسوم که حتما باید ز شهر خودتون ازدواج کنید تو تحصیلکرده ای بزار راه برای بقیه هم باز شه. نامزدت شکاک و سو ظن داره. به درد نمیخوره تا کی با جتگ زندگی کنی

روانشناسی کودک
2706