2703
2553
عنوان

شماباشین طلاق میگیرین؟؟

1396 بازدید | 89 پست

سلام یکساله عقدم۲۲سالمه دانشجومعلمم تویه شهر خیلی کوچیک ک همه همومیشناسیم و رسمی ک داریم اینه ک فقط ازجای خودمون ازدواج میکنیم وباغریبه اصلا..نامزدمن بدذات نیس اهل خیانت اصلا نیس هرکاری داشته باشم کمکم میکنه اهل کارواینام هس ولی مشکلش اینه بشدت گیرمیده وحرف کشی داره وازکاه کوه میسازه تادعوامون نشه ول نمیکنه مثلایه نمونه خیلی خیلی کوچیکش اینه که حس میکنم روانش خرابه خودشم قبول نداره یه نمونه خیلی خیلی کوچیکشوبگم اینه که مثلا اگه یه دیقه دیر ج بدی۲۱بارپشت هم زنگ میزنه بعدشم کلی سوال ک چرایه دیقه دیرج دادم؛یامثلا اگه خداحافظی ک اروم گفتم نشنوه زنگ میزنه کلی سوالوگیر دادن تادعوابشه یامثلااگه بهش بگی تا۱۰نیم خونه مادر بزرگمم ولی بشه۱۰سیوپنج کلی گیرمیده مگه نگفتی دهونیم انقدرمیگه ک اعصابتوبهم میریزه خیلی وقتافکرمیکنه دروغ بش میگم درصورتی هیچوقت دروغ نگفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آن تایمه کلا

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2720
2714

بد دل هست ؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

طلاق نمیگرفتم

اگر میشد با مشاور یا با سیاست و مهربونی کمکش میکردم درست شه

اگه نشد بعد یه فکر جدی تر

چون همیچین ادمی خصلت شکاکی داره و سخته زندگی کردن

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706