2737
2739
عنوان

شماباشین طلاق میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 89 پست
وای دقیقا بخداا سرکوچیک ترین چیز توضیح میخاد توضیحم ک میدم از میون همین توضیحات ده تا سوال درمیاره ح ...

من دقیقن شوهرم همین طور بود گاهی اوقات مهربون بود..محبت میکرد..ولی با این کاراش همه رو از دماغت در می اورد...مشاوره تشخیص داد که اختلال شخصیت داره و باید دارو درمانی بشه ولی ما اخرش کارمون به طلاق کشید 

❤ومن میان تمام نداشته هایم خدا را دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسواس فکری داره شایدم پارانویید . همسر منم همین بود و با یه بچه جدا شدیم

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731

مشکل که داره،احتمالا پدر یا مادرش توی بچگی خیلی سخت گیر بودن،وسواس فکری داره 

من باشم اگه همین یه مشکل باشه جدا نمیشم،به شرطی که بهش بفهمونم تو این ضعفو داری و باید ضعفتو برطرف کنی

اولشه  شوهرمنم اوایل خیلی گیر میداد الان دیگه اعتماد کامل داره

صلوات فرستادم عزیزم

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

اگه می تونی زیر نظر روانشناس درمانش کن اگه نشد جدا شو به این فکر کن که یه طفل معصوم ممکنه در آینده همچین پدری داشته باشه و این اذیت هایی که تو با ۲۲ سال سن نمی تونی تحمل کنی یه بچه کوچولو باید تحمل کنه 

باید همیشه از پدرش بترسه با پدرش دعواش بشه و زجر بکشه تو رو خدا به خودت تنها فکر نکن بچه خیلی گناه داره

2738

طلاق نـگیر عزیزم ،ببرش مشاور با مشاور چند جلسه مشکلش حل میشه انشالله نــگران نباش وبه فکر طلاق نباش باورکن خیلی هم دوستت داره اینقد پیگیرت هست فقط یکمی وسواس داره که اونم حل میشه بره مشاوره

عزیزم حتما حتما حتما برو پیش روانشناس ببین نظرشون چیه انشاالله درست میشه ولی اگه درست نشد خودتو تباه نکن سنی نداری که هنوز کلی فرصت داری 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2706