2733
2739
عنوان

کادو پاگشای جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2329 بازدید | 48 پست

مگه عهد بوقه چ جاری اش چی کشک چی

من عروس بزرگم برا برادر شوهرم میخوان زن بگیرن

میگم خوشبخت بشه

من کلا آدم بی ریا و بی آزاریم تا جایی که کسی کاری به کارم نداشته باشه و الا محترما باهاش برخورد میکنم🙂🍃

(جرواجرش میکنم چون من کاریش ندارم اونم غلط میخوره کاری به من داشته باشه)

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
همون دقیقا  13سال ازم بزرگتره خیلی اذیتم میکنه

ببین من تقریبا یکسال و نه ماهه ازدواج کردم دوتا جاری دارم بزرگه پاگشام کرد بعد از شش ماه یه مدل غذا درست کرد اونم مرغ رو ۱۶ تیکه کرده بود کادو هم بهم یه کیف لوازم آرایش داد که زیپش خشک بود باز نمیشد و رنگش بر اثر گذر زمان نخودی چرک شده بود جاری کوجیکه تا حالا خونش دعوتم نکرده دعوت کرد باغ اونم از بیرون غذا گرفت و کباب تنها بود کادو بهم یه شکلات خوری داد قیمتش ۳۵ هزارتومن این جریانا مال پارساله عشقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونش نرو مجبور ک نیستی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2731
ببین من تقریبا یکسال و نه ماهه ازدواج کردم دوتا جاری دارم بزرگه پاگشام کرد بعد از شش ماه یه مدل غذا ...

توقعی نیس از جاری ولی همونا رو ب خودش میدادی 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
توقعی نیس از جاری ولی همونا رو ب خودش میدادی

بخدا منم توقع ندارم ولی بد ضایع شدم جلو مامانم اینا منم گذاشتم دخترشو شوهر داد یه دونه ماگ بخرم بدم بهش با یه مدل غذا اون یکیم به وقتش جبران میکنم من کلا به روی خودم نمیارم ولی قشنگ تلافی میکنم

ادم خودش باید به خودش ارزش بده

بعضیها میفهمن ،ولی خیلی کارهارو بلد نیستن، احترام بذاری، انجام بدی، یاد میگیرن، جبران میکنن

بعضیها  به نفع خودشون زرنگن( خیرشون به بقیه نمیرسه)

من به رسم اطرافیان  خودمون، همیشه کادو مناسب با تزیین خوب میبرم( بقیه هم همینن)

رفتم تو خانواده شوهر، احترام از من! بی احترامی از اونا

جاریم که اومد، بدتر از خودشون

از کادو و کادو کردن هاشون نگم برات

جاریم و خانوادش به عمرشون کادو بالای ۵۰ تومن ندادن!!

جالبه مادرشوهرم دل نداره در ازای کادوهای من، برای من کادو بهتر بخره!!!

الان مثل خودشون شدم

بخدا منم توقع ندارم ولی بد ضایع شدم جلو مامانم اینا منم گذاشتم دخترشو شوهر داد یه دونه ماگ بخرم بدم ...

منم جلو مامانم اینا خجالت میکشم

چون راضی به ازدواجمونم نبودن 

یه طوری نگام میکنن

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2738

اصلا محلش نزار .برادر شوهر من پارسال عروسی کرد چون این یوی خانمش غریبه است البته خودمم غریبه ام 😂نن تا جایی که بتونم بهش محبت میکنم چون خودم و میزارم جاش درست نیست آدم کسی و الکی برنجونه  حتی یه جا گفته بود من و اندازه مامانش دوست داره

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه

یاد خودم افتادم کادو به خواهر شوهرم یه ظرف تراش خورده دادم موقع خریدن خیلی ازش خوشم اومده بود با عشق و علاقه خریدم و فکر میکردم حتما استفاده اش میکنه ولی هیچوقت ندیدم استفاده ای ازش بکنه . یعنی اون ظرف رو تو زمانی خریدم که دستم تقریبا خالی بود و همون موقع گرون هم خریدمش

2706