2737
2739
عنوان

کادو پاگشای جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2337 بازدید | 48 پست

جاری من با اینکه وضعشون خیلی خوبه...یه شال ده تومنی بهم داد خداشاهده ..منم دادم مادرشوهرم دستمال کردش

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خودتو درگیرش نکن

شماهم به موقعش مثل خودش برخورد کن و کادو ارزون بده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بخی مگه لنگ کادو اونی؟؟؟

مرسی ک داده خواستی بشوش نخواستی نه الکی برا خودت درگیری فکری درست نکن

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫
2728

برو خداروشکر کن همینو داده...خانواده شوهر من که هیچ😕😑

فکر کن حتی همکار بابامم مارو پاگشا کرد و هدیه خوب داد ولی اقوام شوهر نه🤦🏻‍♀️😐

خود شوهرمم ناراحت شد البته....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2740
میتونست تو کاغذ کادو کنه و حداقل قیمشو بکنه

اره درسته شایدم براش مهم نیس این چیزا....قصدش چزوندن نیس مادر من خیلی بی ریاس پاگشا میکرد اصلا کادواینا نمیکرد هرچی که بودش اصن...بخاطر همین دارم میگم شاید اخلاقش اونه

🍃💖یه صلوات مهمونم کنید ...دوستدار شما پری دریایی    
توام زیاد باهاش گرم نگیر .تحویلشم نگیر احساس شاخ بودن کرده

شایدم بدون منظور بوده ، یا اینکه کلا اونجور ادمیه و کاراش اونجوریه و از قصد نکرده

همه جاریا که بد نیستن

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

والا خواهر شوهر من پاگشا کرد هیچ کادویی ندادن

شوهرم هم میگه ما رسممونه کادو نمیدیم

جالبه مامانش هم یه بلوز و 100 تومن پول داد یه سال پیش (حالا نمیدونم چرا مادرش رسم داشت خواهرش نه)

منم گفتم طبق رسم خودشون برخورد میکنم باهاشون

فکرتو درگیرش نکن

ولی این یادت بمونه خواستی بهش کادو بدی، دقیقا همین مدل براش کادو ببر

کادو نکن! قیمت روش بمونه! کادو قیمت پایین  هم ببر

مثل من جو نگیرتت بگی شخصیت من این حد نیست!

بعضیهارو باید نشوند سرجاشون

لطف ادم رو نمیفهمن! میذارن به حساب زرنگی خودشون

2706