2737
2739
عنوان

شوهرم خسیسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 45 پست
والا تا همین الانم از بس کوتاه اومدم و چیزی نخاستم عادت کرده جوری که میریم بیرون مثلا میریم مغازه می ...

عزیزم😑 رفتارت خیلی اشتباهه آدمه علم غیب که نداره مشخصه شوهر شما خسیس نیست ولی لارج هم نیست که بی دلیل خرج کنه با زبون میگه چیزی لازم داری بردار دیگه خودت داری ادا درمیاری اون چیکار کنه

والا تا همین الانم از بس کوتاه اومدم و چیزی نخاستم عادت کرده جوری که میریم بیرون مثلا میریم مغازه می ...

چند وقته ازدواج کردی؟ منم اوایل مثل تو بودم . 

من پدر خودم اوضاعش خوب نبود برای همین همیشه تو خانواده خودمون صرفه جویی میکردیم . 

یه وقتایی نامزدم میرفت خرید مثلا یه چیز گرون میخرید اوایل بهش میگفتم چرا انقدر گرون خریدی و ... 

اما الانا دیگه نمیگم .  وقتی میخواد بره خرید کنه بهت گفت چیزی میخوای بگو برای یه ابمیوه میخری؟ گلوم خشک شده . یا بگو هوس پیتزا کردم امروز بریم پیتزا بخوریم . اگه گفت فعلا پول ندارم بگو باشه پس هفته بعد یا فلان روز بریم باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر من خسیس کسیه که پول داره و خرج نمیکنه .  اگه پول ندارع و یا داره خرج خونه یا چیزا ...

اره منم دقیقا حرف شما رو گفتم بهش که دوست ندارم همش دستم جلوت دراز باشه گف وا پولی که من کار میکنم همش برا توعه بعدشم قرار نیس که تو همش دستت جلوم دراز باشه بعدا خودم برات حساب باز میکنم هر ماه یه مبلغی واریز میشه به حسابت

2742
ببین این حرفش درسته ک سال اول عقد فق باید خرید کرد  ادامه دادنش اضافیع،مگر اینکه فقط همون شوهر ...

باورت میشه هیچی ندادن بهم🥲سر عقد هیچی غیر از همون حلقه که خودمونم برا شوهرم خریدیم ، مادرم برا کادو عروسیم یه سرویس خریده بود و بهشون کف اینو برا عروسی خریدم که مادر شوهرم گف عه لازم نبود خودمون حالا سر عروسیش براش سرویس می‌خریم که باز خواهر شوهرم گف عه پس منم میخام😐

2740
خرج خونه براچی با شوهر توعه؟ بعد ازدواج چیکار میخوان کنن؟ 

الان برای پدر شوهرم یه اتفاقی افتاده و شوهرمم کمکشون می‌کنه اما یه شب مفصل صحبت کردم که این وضعیت تا کی ادامه داره؟ گف ما بریم خونه زندگی خودمون اولویت زندگی من اون موقع تویی ، اگه توانایی داشتم به خانوادم کمک میکنم

اتفاقا خسیسه

مرد باید دلش بخواد خرج کنه 

بنظرم خودتو بدبخت نکن 

حداقل سالی یبار واست طلا میخرید خب 

ماهی ۳۰۰ هزارم کنار میذاشت ، سر سال میشد یه پلاکی انگشتری چیزی یه گرمی برات برداشت 

لباس حتی عید به عید نخره برات تازه اونم با غر ،  شارژ ۲۰ تومنی هرچندماه یکبار🫤🫤🫤🫤 

بیخیال توروخدا جدا شو 

نمیخوام پز بدم ولی من تو دوستی، شوهرم ماهی ۳ تومن میزد برا تو دستم فقط تازه اونم سال ۹۸ 

شوهر منم باباش مرده بود خرج مادرشو میداد  

الان برای پدر شوهرم یه اتفاقی افتاده و شوهرمم کمکشون می‌کنه اما یه شب مفصل صحبت کردم که این وضعیت تا ...

هیچی پس کارت زاره. تو این وضع اقتصادی مملکت بخواد پولشو خرج بقیه هم کنه تا اخر عمر باید فقرو تحمل کنی مگر اینکه خودت بری سرکار 

اره تصمیم گرفتم که حداقل بگم بهش که میرم آرایشگاه ولی اگه گف ندارم چی🙂ضایع شدم چی ؟ اصن چجوری بگم ب ...

تجربه من میگه زن هایی که غرورشون از خواسته شون( در رابطه با همسرشون) مهم تره. شوهر هم کمتر براش خرج می‌کنه و کمتر اهمیت میده. ولی زنی که بدون توجه به نه شنیدن درخواست هاش رو همیشه میگه وضعیتش بهتره. بالاخره مرد هم اینجوری هست که تو یه بار بگی من می‌خوام برم آرایشگاه میگه پول ندارم. دوبار بگی بگه پول ندارم دفعه سوم خودش خجالت می‌کشه و پول رو میده. ولی اگه تو چند بار نیاز به پول داشته باشی ولی به خاطر غرور یا ملاحظه نگی بعد یه بار که میگی خب اون میگه ندارم نمیفهمه که تو چند بار نیاز داشتی و نگفتی. تازه اینبار رو دفعه اول می بینه. بعد زن مغرور باز بهش بر میخوره تا مدت ها نمیگه دوباره که میگه تازه میشه دفعه دوم. اون بار هم مرد نه میگه. واقعا واقعا شعور مرد نمی‌رسه که تو چند بار خودت رو سانسور کردی که. فکر می‌کنه خب نیازی نداشتی که نگفتی.

حتما ازش تند تند بخواه بعد اگه شکایت کرد که تو هی پول میخوای بگو من به خاطر آرایشگاه، پول رفت و آمد. پد بهداشتی و این چیزا ماهیانه حداقل اینقدر نیاز دارم تا کم کم توجیهش کنی برات خرجی مشخص کنه و هر ماه بهت بده 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
راستی همشم میگه پول ندارم پول ندارم 😐نمی‌دونم سر برج باید برم قسط بدم منم یه روز عصبی شدم گفتم این ...

چرا خرج خونروشوهرت میده

ب نظرم قبل عروسی فک کن شوهرت راست میگ بااین اوضاع گرونی دادن خرج دوتا خوانواده واقعا سخته شکمتونم سیر کنه جای پیشرفت نداره

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
اره دیگه از این استیلا

خب نذار عادت کنه همش بدل بهت کادو بده 

دیگه پول به طلا نمیده 

بنظرم کمی خسیس هست ولی میتونی کنترلش کنی

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706