2733
2734
عنوان

شوهرم خسیسه؟

494 بازدید | 45 پست

من تو عقدم یه سری رفتارا از شوهرم میبینم که واقعا رهنمود مشغول کرده و همش میگم خسیسه ، البته خودم چون تو خانواده ای بزرگ شدم که با صرفه جویی و حداقل هزینه بوده همیشه به کم قانع بودم ولی اینکارای شوهرم رو مخمه 

وقتی خونمون مهمونی میاد دستش پر بوده با شیرینی یا میوه گهگداری برام گل میخره میاره یا کادو کوچیک در حد دستبند،گردنبند و چیزای کوچیک 

مناسبتها و مراسم ها حتما میخره یه چیزی ولی خب بازم سعی میکنه صرفه جویی کنه مثلا یه بار برام رفته بود خوراکی کرده بود که فهمیدم رفته از فروشگاه خریده که هزینه کمتر بشه ،تا حالا بهم طلا کادو نداده ، لباس هم مثلا فقط مراسماتی مثل عیدی که بشه میخره که البته منم باید بخرم چون رسم داریم هم برای پسر باید خرید شه هم برای دختر ، ولی سر همینم اصلا دوست نداره که خرید کنه مثلا یه بار بهم گفت معمولا همون سال اول عقد این خریدا برا مراسمات هس سال دوم و سوم دیگ کسی نمیخره چیزی برا عیدی و اینا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

لب مرزه 

نه خیلی خسیسه نه خیلی اوکیه 

ولی خیلی دست و دلبازم نیست

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
پول به هیچ عنوان بهم نمی‌ده و گهگداری چند ماه یه بار چی بشه که یه بیست تومن شارژ بزنه همه میگن خسیس ...

نظرم عوض شد پول نمیده خسیسه😂😑

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
پول به هیچ عنوان بهم نمی‌ده و گهگداری چند ماه یه بار چی بشه که یه بیست تومن شارژ بزنه همه میگن خسیس ...

این ک پول نمیده مشکل هست باید خرجی بهت بده 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺

راستی همشم میگه پول ندارم پول ندارم 😐نمی‌دونم سر برج باید برم قسط بدم منم یه روز عصبی شدم گفتم این همه کار می‌کنی کجا میرن پس؟؟ گف خرجی خونه خب با منه ، قسطم که میدم همش میره

بعضی وقتام همش میگه گرونیه میری یه ذره خرید میکنی میشه دویست تومن

2706