2737
2739
عنوان

شیشه ها میلرزن انقدر داد میزنه 🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 3767 بازدید | 142 پست
نمیدونم شاید استباه بگم از قوم شوهر خوشت نمیاد عاشق بچه هاتی کل فکرت سمتشونه ی نفرم هست از تو بدش می ...

چرا انقد حرف تحویل مردم میدی😐😂

همه عاشق بچهاشونن از فامیل شوهر فرداری و ممکنه  یکی ازشون بدش بیاد و ندونن 😂مگه پیشگویی شما

هیاهوی بسیار برای هیچ...
چرا انقد حرف تحویل مردم میدی😐😂 همه عاشق بچهاشونن از فامیل شوهر فرداری و ممکنه  یکی ازشون بدش ...

ن ولی حسم گفت اینجوری خودشون خواستن من جلو راه کسی رو نگرفتم درضمن خیلی از مادرا هستن بی رحمانه از کنار بچشون رد میشن خیلی راحت کتکشون میزنن 

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برای منم بگی خواهشا

ارومی ،ب خودت میرسی خیلی زود دلت میشکنه خیلی مواظب رفتارتی کسی رو ناراحت نکنی در کل ادم محترمی هستی

2731
اره ولی قبول داری حس ششم و پیشگو نیستی؟

من نمیگم حس ششمم ولی خیلی نادره و هر ادمی نمیتونه باشه اینوزا بخاطر افراد فرست طلب که هرچیزی،رو تحویل مردم میدن بخاطر پول اعتقادا کم شده

اره ولی باید پیگیر باشی ب اون قسمت نرسیدی حسم میگه ب امید خدا میشی

وااای دقیقا درست میگی مشکل داریم

الان به امید خدا نوبت گرفتم دکتر که اقدام کنیم بدا آی وی اف

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
من نمیگم حس ششمم ولی خیلی نادره و هر ادمی نمیتونه باشه اینوزا بخاطر افراد فرست طلب که هرچیزی،رو تحوی ...

باشه عزیزم

راستش الان ک فکر میکنم میبینم ب من ربطی نداره

خودشون عقل دارن میتونن باور نکنن 😂

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2738
منم بگو

فکرای زیادی میکنی خیلی دوس داری از نظر مالی ی تکون بزرگ بخوری یکمم زود ناامید میشی دلت انگار گرفتس یا شکسته نمیدونم شاید اشتباه باشه حسم 

شرمنده ولی میشه بهم بگی من با پسر عمم ازدواج میکنم یا نه غریبه

اگه با پسر عمت ازدواج کنی ی مدت کوتاه ی گرفتاری ی مشکل سر راهت میاد باید بتونی ازش عبور کنی اگه موفق بشی زندگی ب کامته

اگه با پسر عمت ازدواج کنی ی مدت کوتاه ی گرفتاری ی مشکل سر راهت میاد باید بتونی ازش عبور کنی اگه موفق ...

عزیزم میشه درخواستم قبول کنی 🙏🙏🙏

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
شرمنده یادم رفت چشم

بی بلا عزیزم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
ممنونم میشه لطف کنی بگی پسرم کی حرف میافته

هرچیزی احتیاج ب پیگیری داره و تا دنبالش نری مشکات حل نمیشه و حسم میگه که شما پیگیر هستید و ب امید خدا کم کم حرف میزنه نهایتش تا عیده که دلتوشاد میکنه

2706