2752
2734
عنوان

شیشه ها میلرزن انقدر داد میزنه 🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 3767 بازدید | 142 پست
جات تنگ شده خودشون گفتن بگو منم گفتم تاپیک کس دیکس و ب تو هیچ ربطی نداره فضول خانم

وقتی درست حرف میزنم انتطار دارم شمام مودبانه حرف بزنید..اوکی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم شاید استباه بگم از قوم شوهر خوشت نمیاد عاشق بچه هاتی کل فکرت سمتشونه ی نفرم هست از تو بدش می ...

عزیزم حست میگه من مادر میشم یا نه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2731
میشه از منم بگی 🤣🤣

بله شما خیلی دیر دوست میشی با کسی اگرم شدی تا تهش هستی ببخشید اینو میگم ها ولی سرزبون دار نیستی

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم
واقعا ندیده بودمت یه مدت 

🤭🤭🤭روزانه شش تا تاپیک میزنم چکم کن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

استارتر عزیز شما اون ادم رو نمیتونی عوضش کنی به خودت آسیب روحی وارد میشه ازش حتی الامکان دوری کن تا آسیب کمتری بهت وارد بشه براتم دعا میکنم از دستش راحت بشی

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
نمیدونم شاید استباه بگم از قوم شوهر خوشت نمیاد عاشق بچه هاتی کل فکرت سمتشونه ی نفرم هست از تو بدش می ...

عاشق بچه هامم امابا  قوم شوهر زیاد بد نیستم باهاشون،یکی از جاریام هم از همون اول زندگی ازم بدش میاد دلیلشو نمیدونم  همیشه هم احترامشو داشتم 

وقتی ب شما ربطی نداره دلیلی نداره بگی برم 

اوکی اینجا تبادل نظر عمومی نیست و من اومدم داخل پیوی شما و شمارو همش وادار میکنم که تو تاپیک یکی دیگه بحثو متفرق نکنید...اوکی باشه

استارتر عزیز شما اون ادم رو نمیتونی عوضش کنی به خودت آسیب روحی وارد میشه ازش حتی الامکان دوری کن تا ...

با من کاری نداره ☹

باز با من بهتره تا دخترش و بابام 🤲

ادم خوبیه اخلاقش بده 

2706