2737
2739
عنوان

شماهم باباهاتون اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 34 پست

نه   .من تازه از مغازه داداشمم خرید میکنم بابام میگه برو نمیخواد حساب کنی..

هر چیزی هم بگم پدرم جایی باشع برام بخره پولشو نمیگیره .. وسایل کیک پزی میخواستم برام گرفت گفتم چقدر شد گفت تو چکار داری ...همیشه هرچیزی خواستم گرفته حرفی از پولشم نزده .. اگرم گیر بدم دعوا میکنه😒😂

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوروز پشت هم برم خونش این مدلی میشه..قیافه میگیره...کلا زنش ارجحیت داره براش تا بچه هاش....منم سعی می کنم کمتر برم..از ی طرفم خونه مادرشوهر تو عذابم...هیچکس هیچکاری برام نمیکنه😔

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2728
نه   .من تازه از مغازه داداشمم خرید میکنم بابام میگه برو نمیخواد حساب کنی.. هر چیزی هم بگم پدر ...

نه یبار من ارد گفتم برام بخر  شد 5 تومن ازم گرفت 

کلا هیچ موقع نمیگم برام چیزی بخرن 

خوب از بابات نخر 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

خدابیامرزه امواتتون .بابام عمرشوداده به شما😔کاشکه بودجلوی شوهرم فحشم میداد.

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
نه یبار من ارد گفتم برام بخر  شد 5 تومن ازم گرفت  کلا هیچ موقع نمیگم برام چیزی بخرن

شاید اخلاقش اینجوریه واقعا دست خودش نیس

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2740

ندیده بودم تاحالا

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

بابای من بود نمیگرف

ولی خب بعضیا حساسن سر یه قرون

یادمه ی مغازه ای بود 

یه بیسکوییت خریدم ۱۲۰۰

من ۱۰۰۰ بیشتر نداشتم خیلیم گشنه م بود صبح

گفتم ۲۰۰ فردا میارم

فرداش سریع اومدم برا اتوبوس مدرسه م یهو مغازه دار داد زد ۲۰۰ تومنم نیاوردی؟ دیگ از اون به بعد پیشش خرید نکردم از ادم بی ظرفیت متنفرم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
من دوروز پشت هم برم خونش این مدلی میشه..قیافه میگیره...کلا زنش ارجحیت داره براش تا بچه هاش....منم سع ...

درستش همینه که زنش ارجحیت داشته باشه تا بچه . زن و شوهر واسه هم میمون بچه ها میرن پی زندگیشون.

مادر یه نی نی 👶

خب سوپرمارکت سودش همون هزار تومن دوتومنه تواکثر جنسا

چون داداشم داره میدونم.اگ نگیره ک‌نمیشه

ولی خب چون‌پدره و تودخترشی بله کمی بابقیه فرق داره.

مثلا داداش من ی سری چیزا روکلا برا من قیمت خرید میزنه.

من بارها شده بهش گفتم‌میگع ن مغازه خودمه دوس دارم ب تواینجوری بدم

2706