2733
2734
عنوان

شماهم باباهاتون اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 34 پست
بله پدر منم اینطوریه با اینکه وضع مالی خوبی داره ولی ... دیشب بهم میگه زایمان کردی ۱۰ روز فقط خونمو ...

اون ده روز خرجتو ببر. یا بگو مادرت بیاد خونتون 

برامنم دعاکن خدا بهم بچه بده

درستش همینه که زنش ارجحیت داشته باشه تا بچه . زن و شوهر واسه هم میمون بچه ها میرن پی زندگیشون.

بله اگ بچه ی اون زنشو و فامیل هاشم تحویل نگیره و با مادرمون هم اینکارارو میکرد درست بود..ن ک بچه ب اونو میلیسه بچه ی منو خواهرمو اونجور ک باید تحویل نمی گیره

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم پول تو جیب غریبه نره

یا باید خدا رو بخوایی یا خرما رو

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

پدر هیچ وقت سر بچه هاش منت نمیزاره... هیچ وقت چون پدرع ... 

تاحالا منتی از پدر عزیزم ندیدم❤

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2728
بابای من بود نمیگرف ولی خب بعضیا حساسن سر یه قرون یادمه ی مغازه ای بود  یه بیسکوییت خریدم ۱۲ ...

ببین حالا داداش من روش نمیشه حسابای ۵۰۰ ۶۰۰هزاری رو بخاد☹

میگ گناه دارن ندارن شاید....

بعد مثلا قبل همه گرونی ها زعفران اوردع بود 

چون خیلی زیاد بود هنوزم همون قیمت خیلی قبلو میده انقد منصفه ک‌نگم برات

ولی اینم بگم سوپر مارکت اگ حواسشو جم نکنه واقعا ضررمیکنه

....

توخیلی چیزا اصلا سود نیس فقط بخاطرتکمیل بودنش باید بیاری 

توبعضی چیزا مثلا تا ده ۱۵ تومنم هس

تو بعضی چیزا همون ۲۰۰ تومن یا هزارتومن