2737
2739
عنوان

خانومای اقدامی بیاین

75 بازدید | 14 پست

سلام خانوما منو همسرم تقریبا دو ماهه اقدام کردیم ولی نشده دکتر هم رفتم تخمدان هامو معاینه کرد و گفت عالیه برام ازمایش هم نوشت که هنوز نرفتم هر چقد گفتم برا همسرم ازمایش بنویس که اگه مشکلی هست بیفتیم دنبالش گفت یکسال باید اقدام داشته باشید اگه مشکلی بود بنویسم ازمایش الانم خیلی نگرانم کرده میترسم مشکل داشته باشیم. 

کسی تجربه ای داره کمکم کنه 

نگران نباش ما هم سالم بودیم ولی بعد شش ماه اقدام باردار شدم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم دکترا خونسردن میری دکتر بگو یه سال تو اقدامم نشده البت ک زیر سه ماه زوده واس اینکارا

دور ازجونت من هزار تا دکتر رفتم ببخشیداا برنخوره به دکترا نفهما گفتن برو مشکلی نیس بعد دوسال رفتم دکتر نازایی آز نوشت سرتا پا هم همسرم مشکل داشت هم خودم ک تحت درمانیم ولی خداروشکر همه پریودام بی درد شده

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2738
واقعا؟  اخه چرا دکترا ازمایش نمینویسن

چون هر بار اقدام اگر سالم باشین سی درصد احتمال بارداری هست نگران نباش میشی باردار نباید توش عجله کنی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

مشکلی نداری همینجوریه میگن چند ماه باید صبر کنی خواهر من هفت ماه بعدش حامله شد خواهر شوهرم هم چهار ماه بعد منم اولین باره اقدام کردم نمی‌دونم بگیره یا نه نترس اصلا مشکلی نداری .

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
به نظرتون ادم چیا بخوره براش خوبه 

برا قبل بار داری انار خیلی بگو شوهرت بخوره انار پوست بچه روشن می‌کنه .خیلی هم مفیده .وقتی حامله شدی خودت میفهمی ویا خوبه چون هر چی لازمه دلت می‌کشه و میخوای 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2706